X
X

Arka Sokaklar 576. Bölüm Fragmanı - 2

17,511 kez izlendi • 30 Ocak 2021

Arka Sokaklar 576. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Rıza Baba ve ekip, Arif Müdür ile ilgili izledikleri bir görüntü üzerine büyük şok yaşıyorlar!

Polis memuru Sinem, Rıza Baba ve ekibe, Arif Müdür ile ilgili bir video izlettirir. Bu video, sosyal medyada yayılırsa Arif Müdürün mesleki hayatının biteceği anlamına gelmektedir. Arif, bu yüzden Rıza Babadan yardım ister. Rıza Babanın ise, eli kolu bağlı kalır.

Servet’e çalışan Terör Şubenin komiserlerinden Muzaffer, Mesut’u hedefi haline getirir. Kendi yüzünden şehit olan polislerin vebalini Mesut’a yıkar ve diğer polisleri ona karşı doldurur. Ekip arkadaşlarının şehit olmasına neden olduğunu düşündükleri Mesut’u, emniyetin otoparkında kıstırırlar. Aralarında büyük arbede yaşanır.

Bahar ise, kendisine işkence edip ölüme terk eden Zafer ile sorgu odasındadır. Kapıyı kilitleyip Zafer’e, kendisine çektirdiklerinin intikamını alma peşindedir. Silahını Zafer’e doğrultan Bahar, onu öldürmeye kararlıdır. Sorgu odasının dışında da, ekip arkadaşları onu engellemeye çalışmaktadır.

Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Yiğitcan Ergin'in oynadığı karakterin ismi Cemal'dir

FRAGMANLAR