X
X

Arka Sokaklar 17’nci sezonu ile yakında başlıyor!

09.08.2022 Salı 10:25 (Güncellendi: 09.08.2022 - 10:25)

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu fenomen dizisi olan Arka Sokaklar 17’nci sezonu ile ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Efsane, yenilenen kadrosu ile geri dönüyor…

Kanal D’nin ekrana geldiği günden bu yana ilgiyle izlenen, güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile cuma akşamlarına damgasını vuran dizisi Arka Sokaklar’ın yeni sezon çekimleri başladı.

Kadroya beş yeni oyuncu…

Başrollerini Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu’nun paylaştığı Arka Sokaklar’ın oyuncu kadrosuna beş yeni isim katıldı. Cansın Çekili, Batuhan Ekşi, Sebahat Kumaş, Cem Uçan ve Nuray Hüseynova dizinin 17’nci sezonuyla ekrana gelecek.

Cansın Çekili "Komiser Ayşe Arıcan" karakterine, Batuhan Ekşi "Komiser Yavuz Aslan" karakterine Sebahat Kumaş ise "Komiser Yardımcısı Nurcan" karakterine hayat verecek. Ayrıca Cem Uçan "Kadem", Nuray Hüseynova ise "Amina" karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

Yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, senaryosunu Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’un yazdığı Arka Sokaklar 17’nci sezonu ve yeni oyuncularıyla yakında başlıyor…

ARKA SOKAKLAR VİDEOLARI