X
X

Arka Sokaklar ekibi ve Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız bir araya geldi!

24.09.2023 Pazar 13:03 (Güncellendi: 24.09.2023 - 13:03)

Geçtiğimiz günlerde Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, Kanal D’nin efsane dizisi Arka Sokaklar’ın yeniden yayın hayatına başlaması ile ilgili: “Şimdi gördüm geri dönmüşsünüz. En yakın zamanda tüm ekibi Beyoğlu'na çay içmeye bekliyorum Rıza Baba...’’ şeklinde tweet atarak ekibi çaya davet etmişti. Atılan bu tweet dizi ekibi tarafından cevapsız bırakılmamış ve sosyal medyada büyük ses getirerek beğeni toplamıştı.

Büyük buluşma gerçekleşti.

Geçtiğimiz günlerde Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, Kanal D’nin efsane dizisi Arka Sokaklar’ın yeniden yayın hayatına başlaması ile ilgili: “Şimdi gördüm geri dönmüşsünüz. En yakın zamanda tüm ekibi Beyoğlu'na çay içmeye bekliyorum Rıza Baba...’’ şeklinde tweet atarak ekibi çaya davet etmişti.  Atılan bu tweet dizi ekibi tarafından cevapsız bırakılmamış ve sosyal medyada büyük ses getirerek beğeni toplamıştı.

Beklenen buluşma ise önceki gün gerçekleşti. Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız ve Arka Sokaklar ekibi Tophane Mekan’da bir araya geldi. Dizi oyuncularından Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Ozan Çobanoğlu, Özlem Çınar, Hasan Denizyaran, Oğuz Peçe, Sinem Reyhan Kıroğlu, Tunç Oğuz, Ali Haydar Çataltepe ve Ece Aydemir’in katıldığı buluşmada yapım ekibi de oyunculara eşlik etti

Eğlenceli ve renkli anlara sahne olan çay davetinde herkesin keyfi yüzlerinden okunuyordu.

Arka Sokaklar yeni bölümleri ile her cuma 20.00’de  Kanal D’de!

Buluşmadan kareler:

 

ARKA SOKAKLAR VİDEOLARI