X
X

Arka Sokaklar son bölümde neler oldu? Arka Sokaklar 433. Bölüm Fragmanı yayınlanacak mı?

10.03.2017 Cuma 23:43 (Güncellendi: 06.06.2020 - 00:55)

Arka Sokaklar’ın 10 Mart 2017 Cuma yayınlanan 432. Bölümünde Oktay'ın gözleri önünde kardeşi Müge'nin çok acı bir şekilde can verişi bölüme damgasını vurdu.

Oktay kardeşini kaybetti!

Müge, abisi Oktay ve  ekip ile vedalaştıktan sonra bindiği taksiye gizlice yerleştirilen bombanın patlaması sonucu abisi Oktay'ın gözleri önünde hayata gözlerini yumdu. Bu patlama sonucunda ne yapacağını şaşıran Oktay, isyan etmekten başka elinden bir şey maalesef gelmedi.

Zeliş'e kötü sürpriz!

Zeliş'in hoşlandığı çocuk Alphan'ın Hüsnü'nünde peşinde olduğu bir olayın içerisinde olduğu ortaya çıktı. Hüsnü başkomiser ile yüzleşen Alphan'ın karanlık geçmişi herkesi şaşırttı. Bunları duyan Zeliş ise babasına bir kez daha mahçup olarak boynunu öne eğmekten başka bir şey yapamadı.

Malik, intikam peşinde!

Mesut'a bir ders vermek isteyen Malis, Tunç'un satranç oynadığı mekana giderek Tunç ile bir satranç maçı yaptı. Lakin birbiriyle yenişemeyen Tunç ve Malik oyunu yarıda bırakmak zorunda bıraktı. Malik'in Tunç ile ilgili planı ise pek iyi olacak gibi görünmüyor.

Arka Sokaklar 433. Bölüm Fragmanı yayında!

Malik Botan, Mesut'tan intikam almak için Tunç'un üzerinden oynuyor. Yoksa Malik amacına ulaşarak, Tunç'un ölümüne neden mi olacak?

 

ARKA SOKAKLAR VİDEOLARI