X
X

Arka Sokaklar'ın 456. Bölümünde Hüsnü ve Mesut, Turan'ın elinde! Arka Sokaklar 457. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

10.11.2017 Cuma 10:57 (Güncellendi: 06.06.2020 - 00:55)

Arka Sokaklar'ın 10 Kasım Cuma akşamı yayınlanan 456. Bölümünde; Hüsnü Çoban ve Mesut Güneri, Turan'ın eline düşüyor! Rıza Baba ve ekip, arkadaşlarını kurtarmaya çalışıyor! Pelin Körmükçü ise, "Gonca" karakteri ile Arka Sokaklar macerasına başlıyor!

Hüsnü ve Mesut zorda!

Mesut, ekipten bağımsız hareket etmenin ceremesini çekiyor. Hüsnü'nün de hayatını tehlikeye atıyor. Turan'a ulaşabilmek için kanunsuz bir olaya imza atınca oklar kendisine ve Hüsnü'ye dönüyor. Turan'ın önceden iş yaptığı uyuşturucu satıcısını cezaevi aracından kaçırınca olaylar içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Rıza Baba ve ekip, bu olayı Mesut'un tezgahladığını bilmiyordur. Mesut'un amacı ise, adamı konuşturup Turan'a ulaşmaktır. Turan'ın ise, ekibe ve Mesut'a kötü bir sürprizi vardır. Turan'ın adamları Mesut'u kaçırmak için harekete geçince, arabadaki Hüsnü yılbaşında çıkan büyük ikramiye gibidir. Mesut ve Hüsnü'yü tutsak alan Turan, iplerin kendi elinde olduğunu düşünür. Mesut ve Hüsnü, Turan'ın elinden kurtulabilecek mi?

Pelin Körmükçü Arka Sokaklar'da!

Pelin Körmükçü, uzun bir aradan sonra Arka Sokaklar dizisi ile ekrana dönüyor. Başarılı oyuncu Körmükçü, "Gonca" karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkacak!

Gonca, Rıza Baba ve eşinin yakın bir tanıdığıdır. Suat'ın ölümünden sonra yalnızlık yaşayan Hüsnü için düşündükleri bir eş adayıdır. Bu eş ayarlama işini ise, Nazike organize eder... Rıza Baba ile eşi, Hüsnü ve Gonca'yı tanıştırmak için evlerinde bir yemek hazırlarlar. Hüsnü'nün olaydan haberi yoktur. Uzun yıllar Suat ile geçirdiği güzel anlardan sonra başka bir insanı düşünmüyordur. Ali ise, Hüsnü'ye kurulan bu tatlı oyunu biliyordur ve ekibe de durumu anlatır... Hüsnü, Rıza Baba ve eşinin gerçek düşüncesini öğrendikten sonra nasıl bir tepki verecek? Hüsnü ve Gonca arasında neler yaşanacak? 

Arka Sokaklar 457. Bölüm Fragmanı yayında!

Hüsnü ve Mesut, kendisini kaçıranlardan kurtuluyor! 

ARKA SOKAKLAR VİDEOLARI