X
X

Arka Sokaklar'ın 457. Bölümünde; ekip, Hüsnü ve Mesut'u kurtarma telaşına giriyor! Arka Sokaklar 458. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

17.11.2017 Cuma 09:25 (Güncellendi: 06.06.2020 - 00:55)

Arka Sokaklar'ın 17 Kasım Cuma akşamı yayınlanan 457. Bölümünde; Rıza Baba ve ekip, Hüsnü ve Mesut'u Turan'ın elinden kurtarmak için bir operasyon düzenliyor! Aylin ve Hakan ayrılmanın eşiğine geliyor! Dava Hakimi Reyhan kaçırılan kızı yüzünden bir davada beklenenin dışında karar verince, Rıza Baba'nın şüphesini çekiyor!

Hüsnü ve Mesut, Turan'ın elinde işkence görüyor!

Turan ve adamları Hüsnü ve Mesut'u kaçırır. Bir depoda "Kamburcu" adlı bir adam tarafından işkence görmeye başlarlar. Turan ise, bu sahneleri Hüsnü'nün ailesine ve ekibe izlettirir... Zeliş ve Tekin gördükleri bu sahneden kötü etkilenirken; Rıza Baba ise, operasyonun fitilini ateşler... Turan'ın görüştüğü Semra isimli kadından Hüsnü ve Mesut'un kaçırıldıkları depoyu öğrenmeye çalışan ekip, sonunda aradıkları bilgiye ulaşırlar. Depoda ise, Hüsnü ve Mesut zor durumdadırlar. Kamburcu, işkencesine devam ettikçe Turan gördüğü sahneden dolayı hoşnuttur. Fakat, Turan'ın hesap etmediği bir şey vardır: Mesut bu tip durumlardan kurtulmanın yollarını gayet iyi biliyordur! Bağlı olduğu iplerden kurtulan Mesut'un hamle yapması ile ekibin depoyu basması bir olur...

Aylin ve Hakan'ın evliliği pamuk ipliğine bağlı!

Hakan, küçük bir trafik kazası sonrasında yardımseverliği yüzünden başına bela alır. Hakan'ın arabasına arkadan çarpan Sinem, kafayı ona takmıştır. Türlü bahanelerle Hakan'ın peşini bırakmaz. Aylin ile arası bebek meselesi yüzünden biraz sıkıntılı iken, bu olay işleri daha da karıştırır. Hakan, Sinem'i telefonuna Sinan olarak kaydetmiştir. Kasko işlemleri için aldığı numarasının başına iş açacağını düşünmemiştir. Aylin ile görev sırasındayken Sinem aramıştır. Aylin, Sinan diye bir arkadaşının varlığını bilmediğinden bu aramadan biraz şüphelenmiştir. Arda'nın, Sinem'in ismini büroda telaffuz etmesi üzerine şüphelerinde haklı olduğunu düşünen Aylin, Hakan ile herkesin önünde şiddetli ber kavga eder. Evliliklerinin sıkıntıları bu olayla ikiye katlanır!

Arka Sokaklar Son Bölüm

İlginç bir dava!

Reyhan, dava hakimidir ve elinde Çınar Demir davası vardır. Davanın sanığı tehlikeli bir adamdır. Dava öncesinde Reyhan'ın kızını kaçırır ve bu durum davanın seyrini değiştirir. Reyhan'ın farklı bir karar verdiğini düşünen Rıza Baba, olayın boylu boyunca incelemeye başlar. Reyhan'ın sanıktan korktuğunu görünce ekibi ile birlikte işe koyulur!

Hüsnü ve Mesut'un, Turan'ın elinden kurtulma aşamasında talihsiz bir olay yaşandı mı? Hakan, Aylin'e kendisini takıntı haline getiren Sinem'i anlatabilecek mi? Aylin, evden kovduğu Hakan'a beklediği olumlu karşılığı verecek mi? Ekip, Reyhan'ın kızını bulup davanın seyrini değiştirebilecek mi? 

Arka Sokaklar 458. Bölüm Fragmanı yayında!

Ekip, kurşunların havada uçuştuğu büyük bir çatışmaya giriyor! Hakan nezarete düşüyor!

ARKA SOKAKLAR VİDEOLARI