X
X

Arka Sokaklar'ın 458. Bölümünde; kıskançlıklar, ekibi zor durumda bırakıyor! Arka Sokaklar 459. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

24.11.2017 Cuma 09:43 (Güncellendi: 06.06.2020 - 00:55)

Arka Sokaklar'ın 24 Kasım Cuma akşamı yayınlanan 458. Bölümünde; başta Aylin olmak üzere, Mesut ve Asiye kıskançlık krizine giriyor! Selin, Bahar ve Hande kılık değiştirip zorlu bir göreve gidiyor! Hakan, görev icabı hapse giriyor! Ekibimizi bu akşam zorlu görevler bekliyor!

Kıskançlık krizleri!

Sinem yüzünden Hakan ile arası açılan Aylin daha da ileri gidip eşine tokadı yapıştırıyor! Sinem, takıntı yaptığı Hakan'ı aramaktan vazgeçmez ve her an onu rahatsız eder. Hakan ise, telefonunu engellediği Sinem'in kendisini rahat bırakacağını düşünür; fakat, işler bu noktadan sonra her şey karışır. Sinem inatçıdır. Hakan'ı yakaladığı bir anda onu yanağından öper ve bu durumu fotoğraflar. Bu fotoğrafı da Aylin'e gönderir... Aylin için iplerin koptuğu andır artık. Hakan ile şiddetli bir kavga eder ve sonunda ayrılığın tokadını yüzüne patlatır!

Arka Sokaklar 458. Bölüm Fotoğrafları

Mesut ise, Selin'in nişanlısıyla karşılaşmaktan dolayı şoktadır! Mazlum isimli biri Selin'i devriye sırasında görüp aşık olur. Selin, kendisinden uzaklaştırmaya çalıştığı Mazlum'dan kurtulamayacağını görünce nişanlısını tanıştırır. Nişanlısının ismi Tolga'dır. Mesut şaşkınlıktan küçük dilini yutar. Uzun süredir ayrı kaldığı sevdiğinin bir başkası ile nişanlı olmasını yediremiyordur. 

Asiye de kıskançlığın içinde Metin'e güzel bir ders veriyor. Metin çalıştığı restoranda iki güzel müşteri ile samimi olduğu sırada eşi Asiye içeri girer. Gördükleri karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Asiye, Metin'i bir güzel fırçalar ve yüzüne içi yiyecek dolu tabağı geçirir. Metin neye uğradığını şaşırır...

Selin, Bahar, Hande ve Hakan için zor görevler!

Ekip, Çınar'ı yakalayabilmek için zor bir operasyonun fitilini ateşler. Bu görevde Selin, Bahar ve Hande eskort kızlar gibi davranıp çetenin içine sızmaya çalışıyor. Amaç nettir: Çınar'ı yakalamak! Bu onlar için zor bir görevdir. Her şey ayarlanır ve Çınar'ın da gittiği eve girmeyi başarırlar. İşlerin rengi değişmeye başlar. Çınar'ın adamları şüphelendikleri kızlara silahların doğrulturlar! Hayatları tehlikededir!

Hakan ise, başka bir dosya için cezaevine girer. Rıza Babanın tanıdığı Avukat Yalçın, cinayette kullanılan bir silahın ofisinde bulunmasından dolayı tutuklanır. Olayın faili ise, Yalçın'ın çalıştığı müvekkili Bora'dır. Bora'nın babası Mahmut içerideki Yalçın'a olayı üstlenmesi için baskı yapar. Yalçın bunu kabul etmeyince de Mahmut, karısını ve kızını kaçırır. Rıza Baba olayı çözebilmek için Hakan'ı gizli görevle cezaevine gönderir...

Hakan, kendisine tokat atan Aylin'i affedecek mi? Aylin, Selin ile olan gerçekleri görebilecek mi? Selin'in nişanlısı olarak tanıştırdığı Tolga kim? Mesut, Selin'in bu sürpriz nişanlısına nasıl  tepki verecek? Selin, Bahar ve Hande özel görevde neler yaşayacak? Deşifre olacaklar mı? Hakan, cezaevinde neler yaşayacak? Mahkumlar onun polis olduğunu anlayacaklar mı?

 Arka Sokaklar 459. Bölüm Fragmanı yayında!

Ali çılgına dönüyor! Tekin'den babası Hüsnü'ye gelen sert sözler, sert cevap alıyor!

 

ARKA SOKAKLAR VİDEOLARI