X
X

Arka Sokaklar'ın 459. Bölümünde; Gonca'nın, Çoban ailesini ziyaret etmesi Hüsnü ve Tekin'in arasını bozuyor!

01.12.2017 Cuma 09:36 (Güncellendi: 06.06.2020 - 00:55)

Arka Sokaklar'ın 1 Aralık Cuma akşamı yayınlanan 459. Bölümünde; Hüsnü, Gonca yüzünden kendisine saygısızlık yaptığını düşündüğü oğlu Tekin'e tokat atıyor! Hakan, gizli görev ile girdiği cezaevinde şişlenerek hayatını tehlikeye atıyor!

Hüsnü'den oğlu Tekin'e tokat!

Hüsnü, hayat arkadaşı Suat'ın ölümünden sonra uzunca bir süre kadın arkadaş aramamıştı. Nazike'nin önayak olması ile Rıza Babanın eşinin tanıştırdığı Gonca, Hüsnü'yü etkilemeyi kısa zamanda başarır. Gonca da eşini kaybetmiş ve hayatına başka birisini almamıştır. Gonca ilk olarak Hüsnü'nün oğlu Hayderberk ile güzel bir iletişim kurmuştu. Sonra, doğum gününde Zeliş ile tanışıp onda güzel izlenimler bırakmıştı. Gonca'yı merak eden Nazike ise, eve davet etmesi için Hüsnü'ye cesaret vermişti. O gün gelir. Gonca, Çoban ailesi ile tanışır. Tekin eve geç gelir ve babasına karşı tavırlıdır. Annesinin yerine kimseyi koymayı düşünmüyordur ve bu fikrini de babasına sert bir dille ifade eder. Gonca ve Çoban ailesi de baba-oğul arasındaki kavga şahit olurlar. Hüsnü bir noktadan sonra Tekin'in saygısızlığını yediremez. Onu kendine getirmesi için tokat atar. Başta Tekin olmak üzere bu tokat herkesi şok eder. 

Hakan cezaevinde şişleniyor!

Rıza Baba, Hakan'ı avukat arkadaşı Yalçın'ı koruması ve mafya babası ile ilgili delil toplaması için cezaevine sokar! Hakan, Aylin ile yaşadıklarından sonra asabileşir ve görev sırasında sert davranışları yüzünden hemen göze çarpar! Mafya babasının adamı Hakan'ı boş bulunduğu bir anda şişler. Hakan'ın yaşadığı hayati tehlikeden sonra Aylin yaşananları öğrenir. Kendisine haber verilmeden cezaevine gönderilmesine içerleyen Aylin, başta Rıza Baba olmak üzere ekip arkadaşlarına sitem eder! Hakan ise, yaşadığı bu olayın Aylin'ni biraz olsun yumuşatacağını düşünür; fakat, beklediği gibi olmaz. Aylin, aldattığını düşündüğü Hakan'a olan sertliğini devam ettirir! Tam bu esnada Sinem ortaya çıkar. Fragmanda Hakan, Sinem ile yataktadır ve odaya eli silahlı bir adam girer. Hakan şaşkındır! Sinem ise, bu durumdan dolayı mutludur!

Gonca'nın, Çoban ailesini ziyareti nasıl geçecek? Tekin, kendisine tokat atan Hüsnü'ye nasıl bir tepki verecek? Gonca bu yaşananlardan sonra ne yapacak? Hakan, Sinem'in evine gitti mi? Hakan ve Sinem bir ilişki mi yaşadı? Yoksa bu olay bir komplo mu? Aylin, Sinem ile ilgili gerçekleri öğrenecek mi? Ali uyuşturucunun etkisinde mi? Yoksa görev icabı etkisinde gibi mi davranıyor? Gerçekten bir adamı yaraladı mı? 

 

ARKA SOKAKLAR VİDEOLARI