X
X

Arka Sokaklar'ın 460. Bölümünde; Ali, kayıplara karışıyor! Arka Sokaklar 461. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

08.12.2017 Cuma 09:15 (Güncellendi: 06.06.2020 - 00:55)

Arka Sokaklar'ın 8 Aralık Cuma akşamı yayınlanan 460. Bölümünde; ekip, uyuşturucu etkisindeki Ali'yi bulmak için seferber oluyor! Hakan, Sinem'in pis tezgahına düşüyor ve şantajına alet oluyor! Tekin evi terk ediyor!

Ali hem Pınar'ı, hem de ekibi zor duruma sokuyor!

Ekip, arka sokaklara yayılan yeni bir uyuşturucu hapın ve dağıtıcısının peşine düşüyor! Bu kırmızı hap bir önceki bölümde İsmail isimli bir gencin önüne geleni bıçaklaması ile ortaya çıkıyor! İsmail sonunda kendisini de öldürüyor! Bu kırmızı hap, aldığı kişiye halüsinasyon gördürüyor ve şiddete başvurmasına yol açıyor! Rıza Baba, İsmail'i bir başka dosyadan hatırlıyor. Dosya ile bağlantılı olan Sultan ve Yunus'la konuşması için Ali'yi gönderiyor! Ali, Yunus'a arkadaşı İsmail ile ilgili sorular sormaya başlıyor... Kırmızı hap ile ilgili sorduğu soru üzerine Sultan tedirgin oluyor ve Ali'nin içtiği çaya bu kırmızı haptan koyuyor! Uyuşturucu etkisini göstermeye başlayınca da Ali kendini kaybediyor. Sağa sola saldırıp, kendini arabaların önüne atıyor! Son olarak da zarar verdiği bir sürücüye yerde iken ateş ediyor! Ali, uyuşturucunun etkisinde ortalıktan kayboluyor!

Rıza Baba ve ekip arkadaşları ise, İstanbul'un karanlık tüm sokaklarında Ali'yi aramaya başlıyor! Eşi Pınar da sinir krizleri içinde çocuklarının babası, hayat arkadaşını yaşlı gözlerle beklemektedir! Ekip sakin düşünmeye başladığında gözler Sultan'a çevrilir. Ali'nin en son Sultan ve Yunus'u sorgulamak için evlerine gittiğini hatırlayan Rıza Baba ve ekip soluğu orada alır. Ali'nin yerini öğrendikten sonra hemen olay yerine intikal ederler. Ekibimiz gördükleri manzara karşısında şaşkınlıklarını gizleyemezler.

Sinem, Hakan'a şantaj yapıyor!

Sinem, bir önceki bölümde Hakan'ı kandırıp ağına düşürüyor! Sinem ve Cüneyt, Hakan'ın yataktaki hoş olmayan fotoğraflarını çekip ona şantaj yapmaya başlıyorlar. İstediklerini yapamaz ise, bu fotoğrafları Rıza Baba ve zaten arası açık olan eşi Aylin'e yollamakla tehdit ediyorlar. Hakan mecburen bu isteği kabul ediyor! Sinem ve Cüneyt'in istediği ise, Oktay davası ile ilgili görüntülerin olduğu CD'leri almasıdır! Oktay, Sinem'in öldürülen eski sevgilisidir ve dosya karmaşık bir hale dönüşmüştür. Hakan, mesleği ve hayatı ile ilgili sırat köprüsündedir! Hakan, karar verir!..

Tekin evden ayrılma kararı alıyor!

Tekin, babası Hüsnü ile büyük bir kavga eder. Kavganın konusu ise, vefat eden annesinin yerini alacak olduğunu düşündüğü Gonca'nın varlığıdır! Bu tartışma anında Hüsnü kızgınlığını kontrol edemez ve Tekin'i tokatlar. Evdekiler ve Gonca dışarıda olan tartışmaya, büyük bir üzüntü içinde şahir olurlar! Tekin ise, bu olayı kendisine yediremez. Karar verir, evden ayrılacaktır! Nazike ve kardeşleri önünde dursa da niyeti kesindir. Evden ayrılmak üzere eşyalarını toplar. Hüsnü ise, Gonca'ya karşı mahçuptur. Bu olayı nasıl affettireceğini kara kara düşünür! Bir tarafta öfkesine yenik düşüp tokatladığı oğlu Tekin, bir tarafta değer verdiği Gonca!... Durum onun için sıkıntılı bir duruma dönüşür!

Arka Sokaklar 461. Bölüm Fragmanı yayında!

Hüsnü, oğlu Tekin'i tutuklatıyor! Hüsnü'den Gonca'ya sürpriz teklif geliyor!

 

ARKA SOKAKLAR VİDEOLARI