X
X

Arka Sokaklar'ın 466. Bölümünde ekip, Selin'in tutuklanmasına engel olamıyor! Arka Sokaklar 467. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

26.01.2018 Cuma 09:14 (Güncellendi: 06.06.2020 - 00:55)

Arka Sokaklar'ın 26 Ocak Cuma akşamı yayınlanan 466. Bölümünde; Selin üvey kardeşi Melda'nın ifadesi ile tutuklanıyor! Ekip, operasyon sırasında patlayan bombanın ortasında kalıyor! Aylin vuruluyor!

Selin tutuklanıyor!

Selin, silahlı çatışmadan sonra üvey kardeşi Erdal'ı vurur. Erdal ağır yaralıdır! Selin, üvey kızkardeşi Melda'nın bebeğini kurtarmayı başarır. Erdal hastaneye getirilir ve ameliyat edilir. Durumu kritiktir. Yaşaması gerekmektedir; çünkü, Selin'in görev icabı mı, aralarındaki husumetten dolayı mı Erdal'ı vurduğu belirsizdir. Bu durum Selin'in başına büyük bir bela açacaktır. Bu yüzden Melda'nın da verceği ifade çok önemlidir. Bu sırada Erdal ölür. Savcılığın hazırladığı soruşturma dosyası Melda'nın, Selin için aleyhte verdiği ifade sonucunda ters bir yöne gider. Mahkemeye çıkan Selin tutuklanır. Peki, Melda neden fikir değiştirdi? Neden ablasının hapse girmesini sağladı? Ekip, Selin'i aklayabilecek mi? Mesut bu durum için ne yapacak?

Bahar ve ekip bombanın ortasında!

Ekibimizi zor bir görev bekliyor. Başka bir dosyayı inceleyen ekip deliller ışığında operasyona başlar. Bahar ve ekibin diğer memurları belirlenen adrese gelirler. Burası metruk bir binadır. Bahar cevvalliği yüzünden ekibin önünde binaya girer. İçeride bomba imal eden bir teröristle karşılaşır. Terörist karşısında polisleri görünce düzeneği ateşler. Büyük bir patlama olur. Ekip patlayan bombadan kurtuldu mu? Bahar bu patlamadan sağ kurtuldu mu?

Aylin vuruluyor!

Aylin'e, Sinem ile ilgili bir bilgi gelir. Sinem bir evde gizleniyordur. Aylin evin adresini öğrenir. Sinem'i yakalamak için adrese gider; fakat, adreste onu kötü bir sürpriz bekliyordur.  Arka Sokaklar'ın 466. Bölüm özetinde öğrendiğimiz kadarıylar içeridekiler Sinem'le iş yapanlardır. Aylin ve bu adamlar karşı karşıya kalır. Aylin arkasına dikkat etmemiştir. Arkadan gelen diğer adam Aylin'e ateş eder. Aylin kendisini vuran adama döndüğü sırada adam tekrar ateş eder. Aylin yere yığılır. Vurulan Aylin ölecek mi? Ekip, Aylin'e ulaşabilecek mi?  Sinem'in bu adamlarla olan birlikteliği nedir?

Arka Sokaklar 467. Bölüm Fragmanı yayında!

Aylin'in hayati tehlikesi sürüyor!  Selin, hapisten mi kaçacak?

ARKA SOKAKLAR VİDEOLARI