Skip to main content
 

Arka Sokaklar'ın 469. Bölümünde Rıza Baba, haber alamadığı Selin ve Mesut'u kurtarmak için Suriye'ye gidiyor! Arka Sokaklar 470. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

16.02.2018 Cuma 09:23 (Güncellendi: )

Arka Sokaklar'ın 16 Şubat Cuma akşamı yayınlanan 469. Bölümünde; Rıza Baba, çocuklarını kurtarmak için hayatını tehlikeye atıyor! Örgüt Mesut için infaz kararı veriyor! Selin'in akıbeti ile ilgili bir bilgi yok! Bu arada ekibe Suriye'de bir kadın, bir erkek cesedi bulunduğu haberi geliyor!

Arka Sokaklar'ın 469. Bölümünde Rıza Baba, haber alamadığı Selin ve Mesut'u kurtarmak için Suriye'ye gidiyor! Arka Sokaklar 470. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Mesut örgütün eline düşüyor!

Mesut, Selin'i kurtarmak için Suriye'ye geçiyor. Aldığı istihbaratları değerlendirerek adım adım sevdiği kadına yaklaşıyor. Bu uğurda hayatını tehlikeye atmaktan kaçınmıyor. Ulaştığı bir adreste roketli saldırıdan kıl payı kurtulan Mesut, Selin'i Suriye topraklarında aramaya devam ediyor. Sonunda ona ulaşıyor. Örgütün elinden onu kurtarıyor ve bir araçla kaçmaya başlıyorlar. Toprak bir yolda kurulan pusuda Mesut ve Selin tekrar örgütün eline düşüyorr. Selin ve Mesut'un yolları bir kez daha ayrılıyor. Mesut tutulduğu yerde işkence görüyor. Örgüt onun hakkında infaz kararı veriyor.

Arka Sokaklar 469. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Mesut, Suriye'de örgütün eline düşüyor ve işkenceden geçiriliyor! Arka Sokaklar 469. Bölüm 16 Şubat Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Selin tekrar kayıplarda!

Selin, Can'ı kurtarmaya çalışırken açığa çıkar. Örgütün lideri Vecdi, adamlarına Selin'i öldürme talimatı verir. Adamlar Selin'e silahlarını doğrulturlar. Tam bu sırada Mesut gelir ve Selin'i kurtarır. Kaçmaya başlayan ikili düştükleri pusuda yakalanırlar ve kader onları bir kez daha ayırır. Selin, örgütün adamları ile birlikte başka bir yere götürülür. Selin'in hayatı bir kez daha tehlikeye girer. 

Arka Sokaklar Son Bölüm

Arka Sokaklar Son Bölüm / Bölümler

24 Ocak 2020 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 539. Bölümde Zeliş, babası Hüsnü'nün önüne geçerek onu ölümden kurtarıyor; fakat, kendisi vuruluyor!   Hemen izle

Ekibe gelen haber şok etkisi yaratıyor!

Rıza Baba, sonunda ekibe Selin ve Mesut'un gizli görevinden bahseder. Ekip şaşkındır. Bu şaşkınlık ikinci bir haber ile ikiye katlanır. Rıza Baba, örgütün elindeki Selin ile Mesut'tan haber alamadıklarını onlara söyler. Bu sırada Suriye topraklarında bir kadın, bir erkek cesedine ulaşıldığı haberi de gelince endişeli bir bekleyiş başlar.  Ekibimizin eli kolu bağlıdır. Ülke dışındaki bir olaya müdahale edebilecek yekileri yoktur; fakat, Rıza Baba'nın durmaya niyeti yoktur!

Rıza Baba çocuklarını kurtarmak için harekete geçiyor!

Rıza Baba, Selin ve Mesut'u ölü ya da diri Suriye'de bırakmaya niyeti yoktur. Kuralları çiğnemeye hazırdır. Bunun için can dostu Salim Paşahan’dan yardım ister. Salim bu isteği geri çevirmez ve adamları ile birlikte Rıza Baba'nın emrinde harekete geçer. Rıza Baba ve Salim adamları ile birlikte Suriye'ye geçerler. Örgütle sıcak temasa girerler ve çatışma şiddetli geçer; fakat, Selin ve Mesut'tan bir iz yoktur. Rıza Baba'nın endişesi giderek artar.

Arka Sokaklar 470. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 470. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

Arka Sokaklar 470. Bölüm Fragmanı yayında! Selin'in hayati tehlikesi sürüyor!   Hemen izle


 

Bebeğinizi Hastalıklardan Korumak İçin Bilmeniz Gerekenler

Bebeğinizi Hastalıklardan Korumak İçin Bilmeniz Gerekenler / Genel

Bir anne için en önemli şey bebeğinin sağlığıdır. Bu yüzden her anne, bebeğinin bağışıklık sistemini güçlendirmeyi amaçlar. Peki, bağışıklık sistemini güçlendirmek için neler yapabiliriz? (Sponsorlu)   Devamını oku


Oyuncular

Zafer Ergin

Zafer Ergin

Rıza Soylu
Şevket Çoruh

Şevket Çoruh

Mesut Güneri
Özgür Ozan

Özgür Ozan

Hüsnü Çoban
Alp Korkmaz

Alp Korkmaz

Ali Akdoğan
Ozan Çobanoğlu

Ozan Çobanoğlu

Hakan Çınar
Oya Okar

Oya Okar

Selin Demirci
Merve Oflaz

Merve Oflaz

Bahar Ayan
Yiğitcan Ergin

Yiğitcan Ergin

Cemal Şahin
Ela Yörüklü

Ela Yörüklü

Ezgi Vural