Skip to main content
 

Arka Sokaklar'ın 471. Bölümünde ekip, rehin alınan Bahar'ı kurtarma telaşına düşüyor! Arka Sokaklar 472. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

02.03.2018 Cuma 09:32 (Güncellendi: )

Arka Sokaklar'ın 2 Mart Cuma akşamı yayınlanan 471. Bölümünde; Bahar, uyuşturucu şebekesi tarafından rehin tutuluyor! Ekip, Bahar'ı kurtarmak için harekete geçiyor! Ekipteki polis memuru Eda darp ediliyor! Hakan, Sinem'in kendisine bıraktığı para dolu çantayı savcılık yerine kendi amacı için kullanıyor!

Arka Sokaklar'ın 471. Bölümünde ekip, rehin alınan Bahar'ı kurtarma telaşına düşüyor! Arka Sokaklar 472. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Bahar'ın hayatı ekibin ellerinde!

Bahar, gizli görevle uyuşturucu şebekesinin içine sızdığında deşifre olmuştu. Şebekenin patronu Ramiz fark edip onu yakalaşmıştı. Tekne ile kaçırılan Bahar'a ekibimiz ulaşmayı başaramaz. Bahar'ın dayısı Arif Müdür tedirgindir. Yeğenin hayatı tehlikededir ve ne yapacağını bilemez. Bu sırada Ramiz'den telefon gelir. Bahar'ın hayatı için 1 Milyon Dolar fidye ister. Rıza Baba hemen parayı toplamak için harekete geçer. Ramiz ile buluşma zamanı gelir. Ekibimiz, Ramiz ile karşı karşıyadır; fakat, Bahar buluşma yerinde yoktur. İstenilen fidye Ramiz'e verilir. Bu sırada Bahar'ın kafasına da silah dayanmıştır. Mesut ise, Bahar'a karşı bir şeyler hisseden Yusuf Paşahan'ı operasyonu bozmaması için engeller. Yusuf da Bahar'ın hayatı için endişelenmektedir. Ekip, Bahar'ı kurtarabilecek mi? Fidye parasını alan Ramiz, Bahar'ı infaz mı edecek? Yusuf, Mesut'tan kurtulup Bahar'ı kurtarmak için harekete geçebilecek mi?

Arka Sokaklar 471. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Bahar'ı uyuşturucu şebekesi tarafından deşifre olur ve rehin alınır! Arka Sokaklar 471. Bölüm 2 Mart Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Hakan karanlık işlere mi bulaşıyor?

Sinem ölmeden önce Hakan'a içi para dolu bir çanta göndermiştir. Hakan, bu çantayı savcılığa teslim etmek yerine dolabına kaldırır. Arka Sokaklar'ın 471. Bölüm fragmanında gördüğümüz üzere Hakan, barda bir adam ile buluşmuştur. Hakan bu adamdan özel bir istekte bulunuyor. Adam ise Hakan'ı, geri dönülemez bir istekte bulunduğuna dair ikaz ediyor. Hakan'ın gözleri kararlıdır. Hakan çantayı neden savcılığa teslim etmedi? Hakan, adamdan yasadışı bir istekte mi bulundu? Hakan'ın amacı ne?

Arka Sokaklar Son Bölüm

Arka Sokaklar Son Bölüm / Bölümler

17 Ocak 2020 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 538. Bölümde ekip, köylüleri öldürüp küçük ve büyükbaş hayvanlarını çalan bir seri katilin peşine düşüyor!   Hemen izle

Eda darp ediliyor!

Ekibizin masabaşı çalışan polis memuru Eda, Koray adında biriyle tanışmıştır. Koray, Eda'ya şiddet uygulamıştır ve yaralı bir şekilde bırakmıştır. Ekibimize gelen ihbar doğrultusunda dosya ile ilgilenmek için Hüsnü, Aylin, Volkan ve Arda olay yerine gelir. Eda'yı ilk Aylin fark eder. Hüsnü kötü şekilde dövülmüş Eda'yı görünce şok olur. Rıza Baba ekipteki herkesi çocuğu gibi sevdiğinden dolayı bu olayın üstüne düşer. Darpa neden olan kişinin acil olarak bulunmasını ister. Koray, Eda'yi neden darp etti? Eda, Koray ile nasıl tanıştı? Ekip, Koray'ı yakalayabilecek mi? 

Arka Sokaklar 472. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 472. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

Arka Sokaklar 472. Bölüm Fragmanı yayında! Rıza Baba ve ekibine büyük iftira atılıyor!   Hemen izle

Bebeğinizi Hastalıklardan Korumak İçin Bilmeniz Gerekenler

Bebeğinizi Hastalıklardan Korumak İçin Bilmeniz Gerekenler / Genel

Bir anne için en önemli şey bebeğinin sağlığıdır. Bu yüzden her anne, bebeğinin bağışıklık sistemini güçlendirmeyi amaçlar. Peki, bağışıklık sistemini güçlendirmek için neler yapabiliriz? (Sponsorlu)   Devamını oku


Oyuncular

Zafer Ergin

Zafer Ergin

Rıza Soylu
Şevket Çoruh

Şevket Çoruh

Mesut Güneri
Özgür Ozan

Özgür Ozan

Hüsnü Çoban
Alp Korkmaz

Alp Korkmaz

Ali Akdoğan
Ozan Çobanoğlu

Ozan Çobanoğlu

Hakan Çınar
Oya Okar

Oya Okar

Selin Demirci
Merve Oflaz

Merve Oflaz

Bahar Ayan
Yiğitcan Ergin

Yiğitcan Ergin

Cemal Şahin
Ela Yörüklü

Ela Yörüklü

Ezgi Vural