Skip to main content
 

Arka Sokaklar'ın 472. Bölümünde ekip, Koray'ın şüpheli ölümü sonrasında soruşturmaya uğruyor! Arka Sokaklar 473. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

09.03.2018 Cuma 09:53 (Güncellendi: )

Arka Sokaklar'ın 9 Mart Cuma akşamı yayınlanan 472. Bölümünde; Eda ve Arda, Koray'ın ölümünden dolayı gözaltına alınıyorlar! Rıza Baba ve ölen Koray'ın karanlık işlerle uğraşan babası İsmet karşı karşıya kalıyor! Hüsnü'nün muhabir kızı Zeliş başını büyük bir belaya sokuyor!

Arka Sokaklar'ın 472. Bölümünde ekip, Koray'ın şüpheli ölümü sonrasında soruşturmaya uğruyor! Arka Sokaklar 473. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Eda ve Arda gözaltına alınıyor!

Eda'ya şiddet uygulayan Koray bir bölüm önce ölmüştü. Bu olay Cinayet Şube ile ekibimizi karşı karşıya getirir. Cinayet Şubenin başındaki komiser ile Koray'ın babası İsmet'in kara ilişkileri vardır. Eda'nın darp olayında bu su yüzüne çıkmıştı. Cinayet Şube bu yüzden Rıza Baba ve ekibini sıkıştırmaya başlar. Bu da yetmezmiş gibi savcı da harekete geçer. Eda ve Arda gözaltına alınır. Rıza Babanın eli kolu bağlıdır. Savcılık, Selin ve Aylin dışındaki herkesi sorgulanmaya başlar. Ekibin başına bela olan bu cinayeti Aylin ve Selin çözmek için harekete geçer. Çevredeki kamera kayıtlarında cinayete dair bir ize rastlayamazlar; fakat, cinayet saatinde o bölgeden geçen bir otobüs tespit edilir. Otobüsün kamerası olayı çözmek için ellerindeki tek delildir. Olay bu noktadan sonra başka bir hal alır. Peki, Eda ve Arda aklanabilecek mi? Koray'ı kim öldürdü? Ekip, otobüsten gerekli kayıtları almayı başarabilecek mi?

Arka Sokaklar 472. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Arda, Koray'ın ölümünden dolayı gözaltına alınıyor; Rıza Baba ise, bu durumdan dolayı savcılıkla karşı karşıya kalıyor! Arka Sokaklar 472. Bölüm 9 Mart Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Rıza Baba ve İsmet karşı karşıya!

İsmet, ölen Koray'ın babası ve polisleri de kullanabilen karanlık işler yapan birisidir. Cinayet Masasının komiserini elinde oynatmasından bellidir bu durum. Oğlu Koray'ın, darp olayından dolayı hapis yatmaması için bu komiseri aracı olarak Rıza Babaya karşı kullanmıştır. Oğlunun ölümü İsmet'i çok öfkelendirmiştir ve cinayetten ekibimizi sorumlu tutmuş, tehdit etmiştir. Hal böyleyken Rıza Baba ve İsmet karşılaşır. İsmet silahını Rıza Babaya doğrultur. Rıza Babanın hayatı tehlikededir. İsmet, oğlunun ölümünden sorumlu tuttuğu Rıza Babayı vuracak mı? Rıza Baba bu durumdan sağ kurtulabilecek mi?

Zeliş ölümle karşı karşıya!

Acar muhabirimiz Zeliş başını belaya sokmaktan korkmadan haberden habere koşar. Karşısına tehlikeli bir haber çıkar. Motosikletle kapkaç yapan bir çete İstanbul'un arka sokaklarına bela olmuştur. Zeliş bunu haber yapmak ve çeteyi ortaya çıkartmak için harekete geçer. Hüsnü kızının uğraştığı bu tehlikeli haber için endişe duymaktadır. Haber uğruna hayatını tehlikeye atmaması kızını için uyarır. Çünkü, çete çok tehlikelidir ve öldürmekten çekinmemektedir. Zeliş ve kameraman arkadaşı Rıdvan haber için takip ettikleri çete elemanın bir kadını metruk bir binaya götürdüğünü görür. Onlarda bu binanın içine girmeye çalışırken fark edilirler. Çete üyesi silahını Zeliş ve kameraman arkadaşına çevirir, ateş eder. Çete üyesi kimi vurdu? Zeliş ve kameraman arkadaşı yara almadan bu durumdan kurtulabilecek mi?

Arka Sokaklar 473. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 473. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

Arka Sokaklar 473. Bölüm Fragmanı yayında! Hüsnü, kızı Zeliha için merak içinde! Mesut, görev için kılık değiştiriyor!   Hemen izle

Oyuncular

Zafer Ergin

Zafer Ergin

Rıza Soylu
Şevket Çoruh

Şevket Çoruh

Mesut Güneri
Özgür Ozan

Özgür Ozan

Hüsnü Çoban
Alp Korkmaz

Alp Korkmaz

Ali Akdoğan
Ozan Çobanoğlu

Ozan Çobanoğlu

Hakan Çınar
Oya Okar

Oya Okar

Selin Demirci
Merve Oflaz

Merve Oflaz

Bahar Ayan
Yiğitcan Ergin

Yiğitcan Ergin

Cemal Şahin
Ela Yörüklü

Ela Yörüklü

Ezgi Vural