X
X

Arka Sokaklar'ın 474. Bölümünde Rıza Baba, rehin alınan Mesut ve Tunç'u kurtarmak için operasyon düzenliyor! Arka Sokaklar 475. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

23.03.2018 Friday 09:22 (Güncellendi: 06.06.2020 - 00:55)

Arka Sokaklar'ın 23 Mart Cuma akşamı yayınlanan 474. Bölümünde ekip, rehin alınan Mesut, Tunç, Yusuf ve İpek'i uyuşturucu şebekesinin elinden sağ kurtarmaya çalışıyor!

Ekibin eli kolu rehinelerden dolayı bağlı!

Ekip, bir önceki bölümde uyuşturucu tacirlerini yakalamak için bir operasyon başlatır. Fakat, işler terse döner. Şebekenin başına geçen Kadir'in, Mesut'u tanıması operasyonu tehlikeye atar. Mesut, kamyon şoförü olarak operasyona katılır. Yusuf'un lojistik firması ile sevkiyat için gittiği depoda şebekenin ikinci adamı Cemil tarafından rehin alınır. Yusuf da oradadır ve o da esir alınır. Rıza Baba ve ekip ifşa olan Mesut'u ve Yusuf'u kurtarmak için harekete geçecekleri sırada şok eden bir gelişme yaşanır. Tunç'un da aynı depoda olduğu Mesut tarafından fark edilir. Rıza Baba mecburen operasyonu durdurur.

Tunç ve arkadaşının kardeşi İpek, 473. Bölümde şebeke ile ters düşen diğer satıcıların eline düşmüş ve depoda esir tutulmuşlardır. Cemil'in depoyu basması ile bu satıcılar öldürülmüş ve Tunç ile İpek şebekenin elinde esir olarak kaderlerini beklemeye başlamışlardı. Kader Mesut ve Tunç'u aynı tehlikenin içinde buluşturmuş olur! Mesut oğlunu bağlı olarak gördüğünde işlerin karışacağını anlar. Ekibin depoya müdahalesini engelleyerek olası zararı bir nebze engeller; fakat, rehin olmaktan kendilerini kurtaramaz.

Rıza Baba operasyonu iptal edip onları kurtarmak için harekete geçer. Ellerinde delil olmadığı için tutuklayamadığı şebekenin başındaki Kadir'den bilgi almaya çalışır. Kaybedilen her saniyenin büyük bir önemi vardır. Şebek gözünü kırpmadan adam öldürmektedir. Rehin olan Mesut, Tunç, Yusuf ve İpek'in hayatları tehlikededir. Burunları kanamadan onları kurtarmak için yeni planlar yapılmaya başlanır.

Peki, Rıza Baba onları kurtarabilecek mi? Cemil'in silahından çıkan kurşun kimi hedefledi? Tunç'u rehinelerden ayıran Cemil'in planı ne? İnfaz emri mi verildi? Tunç ölecek mi? Hepsi bu akşam yayınlanacak heyecan dolu yeni bölümünde netleşecek!

Arka Sokaklar Son Bölüm

ARKA SOKAKLAR VİDEOLARI