Skip to main content
 

Arka Sokaklar'ın 474. Bölümünde Rıza Baba, rehin alınan Mesut ve Tunç'u kurtarmak için operasyon düzenliyor! Arka Sokaklar 475. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

23.03.2018 Cuma 09:22 (Güncellendi: )

Arka Sokaklar'ın 23 Mart Cuma akşamı yayınlanan 474. Bölümünde ekip, rehin alınan Mesut, Tunç, Yusuf ve İpek'i uyuşturucu şebekesinin elinden sağ kurtarmaya çalışıyor!

Arka Sokaklar'ın 474. Bölümünde Rıza Baba, rehin alınan Mesut ve Tunç'u kurtarmak için operasyon düzenliyor! Arka Sokaklar 475. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Ekibin eli kolu rehinelerden dolayı bağlı!

Ekip, bir önceki bölümde uyuşturucu tacirlerini yakalamak için bir operasyon başlatır. Fakat, işler terse döner. Şebekenin başına geçen Kadir'in, Mesut'u tanıması operasyonu tehlikeye atar. Mesut, kamyon şoförü olarak operasyona katılır. Yusuf'un lojistik firması ile sevkiyat için gittiği depoda şebekenin ikinci adamı Cemil tarafından rehin alınır. Yusuf da oradadır ve o da esir alınır. Rıza Baba ve ekip ifşa olan Mesut'u ve Yusuf'u kurtarmak için harekete geçecekleri sırada şok eden bir gelişme yaşanır. Tunç'un da aynı depoda olduğu Mesut tarafından fark edilir. Rıza Baba mecburen operasyonu durdurur.

Arka Sokaklar 474. Bölüm Fotoğrafları! / Foto Galeri

Ekip rehin tutulanları kurtarmak için operasyon düzenliyor! Arka Sokaklar 474. Bölüm 23 Mart Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Tunç ve arkadaşının kardeşi İpek, 473. Bölümde şebeke ile ters düşen diğer satıcıların eline düşmüş ve depoda esir tutulmuşlardır. Cemil'in depoyu basması ile bu satıcılar öldürülmüş ve Tunç ile İpek şebekenin elinde esir olarak kaderlerini beklemeye başlamışlardı. Kader Mesut ve Tunç'u aynı tehlikenin içinde buluşturmuş olur! Mesut oğlunu bağlı olarak gördüğünde işlerin karışacağını anlar. Ekibin depoya müdahalesini engelleyerek olası zararı bir nebze engeller; fakat, rehin olmaktan kendilerini kurtaramaz.

Arka Sokaklar 475. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 475. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

Arka Sokaklar 475. Bölüm Fragmanı yayında! Selin, Umut'un kaçırılmasıyla yıkılıyor! Ekip, linç girişimini engellemeye çalışıyor!   Hemen izle

Rıza Baba operasyonu iptal edip onları kurtarmak için harekete geçer. Ellerinde delil olmadığı için tutuklayamadığı şebekenin başındaki Kadir'den bilgi almaya çalışır. Kaybedilen her saniyenin büyük bir önemi vardır. Şebek gözünü kırpmadan adam öldürmektedir. Rehin olan Mesut, Tunç, Yusuf ve İpek'in hayatları tehlikededir. Burunları kanamadan onları kurtarmak için yeni planlar yapılmaya başlanır.

Peki, Rıza Baba onları kurtarabilecek mi? Cemil'in silahından çıkan kurşun kimi hedefledi? Tunç'u rehinelerden ayıran Cemil'in planı ne? İnfaz emri mi verildi? Tunç ölecek mi? Hepsi bu akşam yayınlanacak heyecan dolu yeni bölümünde netleşecek!

Arka Sokaklar Son Bölüm

Arka Sokaklar Son Bölüm / Bölümler

17 Ocak 2020 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 538. Bölümde ekip, köylüleri öldürüp küçük ve büyükbaş hayvanlarını çalan bir seri katilin peşine düşüyor!   Hemen izle

Oyuncular

Zafer Ergin

Zafer Ergin

Rıza Soylu
Şevket Çoruh

Şevket Çoruh

Mesut Güneri
Özgür Ozan

Özgür Ozan

Hüsnü Çoban
Alp Korkmaz

Alp Korkmaz

Ali Akdoğan
Ozan Çobanoğlu

Ozan Çobanoğlu

Hakan Çınar
Oya Okar

Oya Okar

Selin Demirci
Merve Oflaz

Merve Oflaz

Bahar Ayan
Yiğitcan Ergin

Yiğitcan Ergin

Cemal Şahin
Ela Yörüklü

Ela Yörüklü

Ezgi Vural