X
X

Arka Sokaklar'ın 476. Bölümünde ekip, örgüt tarafından kaçırılan Umut'u kurtarmaya çalışıyor! Arka Sokaklar 477. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

06.04.2018 Cuma 09:27 (Güncellendi: 06.06.2020 - 00:55)

Arka Sokaklar'ın 6 Nisan Cuma akşamı yayınlanan 476. Bölümünde ekip, Umut'u kaçıran örgütün peşine düşüyor! Selin, Umut'u kaçırıp örgüt liderine götüren Şükran ile yüzleşiyor! Mesut, Umut'u bulabilmek için ekipten ayrı çalışıyor! Tekin'in başı belaya giriyor!

Ekip hem Umut'u kurtarmak, hem de örgütü çökertmek için operasyon yapıyor!

Şükran, Selin ve Mesut'un iyi niyetini suistimal edip Umut bebeği babası olduğu söylenen örgüt liderine götürmüştü. Ekip, eylem hazırlığında olan örgütü çökertmek isterken görevleri ikiye katlanır. Hem örgütü çökertmek, hem de Umut bebeği sağ salim kurtarmak için hazırlıklar yapılır. Bunun için de örgütün hapisanedeki eski liderlerinden Ferman'ı kullanmak isterler. Ferman, bir şartla yardım edeceğini söyler; Edirne'ye tayin edilmesini sağlamalarını ister. Anlaşma sonrasında ise, Ferman tayin edildiği sırada adamları tarafından kaçırılır. Peki ekip, örgütün ve Umut'un yerini öğrenebildi mi? Örgütü çökertmeyi başarabildi mi?

Mesut, Umut'a ulaşabilmek için ekipten ayrı hareket ediyor!

Mesut, Selin'in üzüntüsüne dayanamaz ve Umut'u bulabilmek için acele eder. Ekibin planı dışında hareket ederek, Umut'u kaçıran örgüt liderine ulaşmayı başarır. Rıza Baba, Mesut'un bu pervasız davranışından dolayı öfkelenir. Örgüt lideri ise, Mesut ile karşı karşıya kalmaktan dolayı şaşkınlık ve korku yaşamaktadır. Mesut kararlıdır. Umut'un yerini öğrenmeden, onu kurtarmadan ekibin yanına dömeyecektir. İşler bu noktadan sonra karışır. Mesut, Umut'u kurtarabilecek mi? Mesut ve örgüt lideri arasında neler yaşanacak? Mesut'un, ekipten aldığı karar nasıl bir etki yaratacak?

Selin ve Şükran karşı karşıya!

Şükran, Umut'u örgüt liderine getirdikten sonra öğrendikleri karşısında kendisini suçlu hisseder. Çünkü, örgütün infaz listesinde Selin ve Mesut'un fotoğrafları vardır. Yaptığı hatadan dönebilmek için Selin'e bulundukları yeri söyler. Bu sırada akrabası olan İlyas'a yakalanır. İlyas ise, durumu örgüt liderine söyler. Şükran hakkında karar verilir. Hain olarak suçlanan Şükran'ın infazını ise, İlyas yapmak zorunda kalır. İlyas, Şükran'ı vurur. Ekip, Şükran'ın verdiği adrese gelir ve onu kanlar içinde bulur. Hemen hastaneye kaldırılır. Ameliyat sonrasında kendine gelen Şükran karşısında Selin'i görür. Selin onu bebek hırsızlığı ile suçlar. Şükran hatasını bildiğinden ona karşı çok mahçuptur. Selin ve Şükran arasında nasıl bir konuşma geçecek? Şükran kendisini affettirmeyi başarabilecek mi? Örgüt ve Umut hakkında bir bilgi verecek mi?

ARKA SOKAKLAR VİDEOLARI