X
X

Arka Sokaklar'ın 477. Bölümünde Tekin'e cinayet soruşturması açılıyor! Arka Sokaklar 478. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

20.04.2018 Cuma 09:22 (Güncellendi: 06.06.2020 - 00:55)

Arka Sokaklar'ın 20 Nisan Cuma akşamı yayınlanan 477. Bölümünde Tekin, yardım ettiği kızın ertesi gün ölü bulunmasından dolayı cinayetin ilk şüphelisi olarak gözaltına alınıyor! Metin, Tekin'in üstüne kalan cinayetin sebebi olarak düşündüğü kişi ile boğuşuyor! Yusuf'un çocuğu Eren kaçırılıyor!

Tekin cinayetten gözaltına alınıyor!

Tekin, sevgilisi Şenay'ın düzenlediği partide tanıştığı kızın ölü bulunmasından dolayı birinci derecede şüpheli olarak gözaltına alınıyor ve savcılık tarafından sorguya çekiliyor. Onu bu sona sürükleyen olay parti esnasında başlıyor. Şenay'ın eski züppe sevgilisi bu kıza kötü amaçla yaklaşmaya başlayınca Tekin duruma müdahale ediyor. Bu yüzden ikisi arasında kavga bile çıkıyor. Parti sonrasında Şenay ile araları bozulan Tekin eve gitmek için otoparka geldiğinde sarhoş olarak bu kız ile karşılaşıyor. Onu evine götürmek için ikna ediyor. Bir sonraki gün ise, kız ölü bulunuyor. Tekin ise, abisi Metin'in evine geç bir saatte gelip, onda kalmıştı. Güvenlik kameralarını inceleyen ekibimiz kızın en son Tekin'in arabasından indiğini görüyor. Hüsnü bu duruma şaşırırken, savcılık Tekin'e baş şüpheli olarak cinayet soruşturması açıyor. Tekin bu soruşturmada neler yaşayacak? Kızın katili kim? Hüsnü oğlunu kurtarmak için ne yapacak? Tekin tutuklanacak mı? 

Metin'in başı derde giriyor!

Metin, kardeşinin üstüne kalan cinayetten dolayı mutsuzdur. Kardeşinin masum olduğuna emindir. Kendince olayı çözmek için harekete geçer. İlk olarak Şenay'ın eski züppe sevgilisinden şüphelenir. Onunla boğuşmasının nedeni olarak da Tekin'den partide yaşananları öğrendiği manasını çıkarabiliriz. Ölen kıza olan yaklaşımından şüphe duyan Metin, züppe sevgili ile karşı karşıya gelir. Metin kardeşini korumak için onunla yüzleşir; fakat, gencin elinde silah vardır. Aralarında boğuşma geçer. Bu sırada gencin elindeki silah patlar. Ateş alan silah kimi vurdu? Vurulan Metin mi? Genç vurulduysa Metin de mi hapse girmekle karşı karşıya kalacak? Hüsnü, iki oğlunun da içinde olduğu bu durum için ne yapacak?

Yusuf'un oğlunu kim kaçırdı?

Yusuf, ölen eşini defnettikten sonra kimliği belirsiz kişilerce vurulmuştu. Onu vuranlar tahminen ölen eski eşinin akrabaları. Yusuf'un ölüp, ölmediği belirsizliğini korurken yeni bir sorun Bahar'ın başına dert olur. Yusuf'un oğlu Eren kaçırılır. Bahar ve ekip Eren'i bulmak için harekete geçer. İzledikleri deliller onları Eren'e yaklaştırır. Bahar ve ekip Eren'i kaçıranlarla karşı karşıya kalır. Aralarında çatışma çıkar. Bu sırada Eren kaçıranlardan kurtulur. Kaçarken denize düşer. Küçük Eren'i kim, neden kaçırdı? Denize düşen Eren kurtulabilecek mi? Yusuf hayatta mı?

 

ARKA SOKAKLAR VİDEOLARI