X
X

Arka Sokaklar'ın 483. Bölümünde ekip, silah kaçakçılarının peşine düşüyor! Arka Sokaklar 484. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

01.06.2018 Cuma 09:34 (Güncellendi: 06.06.2020 - 00:55)

Arka Sokaklar'ın 1 Haziran Cuma akşamı yayınlanan 483. Bölümünde ekip, silah kaçakçıları ile ilgili aldıkları bir ihbarı araştırıyor! Selin, Umut Bebeği temelli kaybetme riski ile karşı karşıya kalıyor! Hüsnü, kafasına dayanan silahla ölüm ve yaşam arasındaki ince çizgiyi görüyor!

Silah kaçakçıları ekibin başına dert oluyor!

İstanbul Emniyetini harekete geçiren bir ihbar alınıyor. Antakya Emniyeti sınırdan geçirilmek üzere içinde silah bulunan bir tıra el koyuyor. Bu kaçakçılığın ucu İstanbul'daki barona kadar ulaşıyor. Rıza Baba, Arif Müdürden aldığı istihbarat bilgileri ışığında dosya ile ilgilenmeye başlıyor. Ali, bu silahlar konusunda haberi olan birisini buluyor. Adam, sorgu sırasında silahların kime ait olduğunu açıklarken bir keskin nişancının tüfeğiyle vuruluyor. Ali kendisini bu saldırıdan zor kurtartıyor. Ekip, silah kaçakçılarının başındaki adamı yakalayabilecek mi? Ali, vurulan adamdan bilgileri alabildi mi?

Hüsnü, ölümle yüz yüze!

Hüsnü, kanser olduğunu öğrendikten sonra zor zamanlar geçirmeye başlıyor. Öncelikle ailesinden ve iş arkadaşlarından hastalığını saklıyor. Yavaş yavaş açığa çıkan bu giz Hüsnü'yü altüst ediyor. Riskli bir ameliyatın kendisini beklediğini bildiğinden sevdiklerini geride bırakmaktan korkuyor. Bu sırada kendisini ve hayatını sınayan bir olayla karşılaşıyor. Bir dava sırasında peşine düştüğü zanlı tarafından fark ediliyor ve boş bir inşaatta yakalanıyor. Adam silahını Hüsnü'nün kafasına dayıyor. Hüsnü, yaşam ve ölüm çizgisini burada daha iyi kavrıyor. Ölümle yüz yüze gelen Hüsnü ne yapacak? Hastalığı yüzünden ölme riski bulunan Hüsnü, kafasına dayanan silahı bir kurtuluş olarak mı görecek? Adamın kendisini öldürmesine izin mi verecek? Yoksa, sevdiklerinin varlığı hem adamla, hem de kanserle savaşmasına güç mü verecek?

Selin'e, Melda şoku!

Selin, Umut Bebeğin velayetini aldıktan sonra çocuğun babası Asım ile büyük bir sorun yaşamıştı. Asım, inatla bebeği ondan koparmaya çalışmıştı. Sonunda Asım ölmüş, Tunç'ta saldırıdan ağır yaralı kurtulmuştu. Selin'in karşısına yeni bir sorun  daha ortaya çıkıyor. Üvey kız kardeşi Melda... Melda, Umut'u almak için harekete geçiyor. Selin'e dava açıyor.  Annesi olarak Umut'a bakmaya hak ettiğini düşünüyor. Öncesinde bebeğini satmak için uğraşan Melda'nın bu son ısrarını gören Selin sıkıntılı anlar yaşıyor. Selin, Umut'u kaybedecek mi? Melda, Umut Bebeği neden istiyor? Kötü bir planı mı var?

ARKA SOKAKLAR VİDEOLARI