Skip to main content
 

Arka Sokaklar'ın 484. Bölümünde Kazım, uyuşturucu şebekesini çökertmek için gizli görevde!

08.06.2018 Cuma 10:00 (Güncellendi: )

Arka Sokaklar'ın 8 Haziran Cuma akşamı yayınlanan 484. Bölümünde Kazım, uyuşturucu şebekesini çökertecek operasyonda gönüllü oluyor ve şebekenin içine sızıyor! Ali, silah kaçakçısı olan babası ile hesaplaşıyor! Hüsnü, ameliyata giriyor!

Arka Sokaklar'ın 484. Bölümünde Kazım, uyuşturucu şebekesini çökertmek için gizli görevde!

Kazım'a zor görev!

Seyit Ağa, uyuşturucu ticareti yapan bir adamdır. Yakalanması zor birisidir. Operasyonlardan sürekli kurtulmasını bilmiştir. Bu sefer ekibimizin ağına farklı bir nedenden dolayı düşüyor. İnsan kaçakçılığı yapıldığı istihbaratını değerlendiren ekibimiz olayı takibe alıryor. Durumun üzerine giden Rıza Baba ve ekibi dosyanın ucunun Seyit Ağaya ulaşığını görürler. Bir taşla iki kuş vuracakları bir operasyon planlanır. Hem uyuşturucu satıcısı Seyit Ağayı ele geçirecekler; hem de, umut tacirliği yapan insan kaçakçılarını yakalayacaklardır. Ekipten bir komiserin şebekeye sızması gerekmektedir. Bu işe Kazım gönüllü olur. Ekibe yeni katıldığı için tanınma ihtimali daha düşüktür. Kazım planlandığı gibi şebekeye sızar. Seyit Ağaya kadar ulaşır. Ekip, Seyit Ağayı yakalayabilecek mi? İnsan kaçakçılığı yapan şebekeyi çökertebilecek mi? Kazım bu görevde başarılı olabilecek mi? Yoksa deşifre olup hayatı tehlikeye mi girecek?

Arka Sokaklar 484. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Hüsnü’nün sonuçları çıkmıştır ve ameliyat olacağı kesinleşmiştir. Ekip, Hüsnü’ye destek olmak için yanındadır! Arka Sokaklar 484. Bölüm 8 Haziran Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Arka Sokaklar'ın 484. Bölümünde Kazım, uyuşturucu şebekesini çökertmek için gizli görevde!

Ekip, silah kaçakçılığı yapan kişinin Ali'nin babası olduğunu öğreniyor mu?

Ali, uzun zaman sonra çıkan babasını görmekten dolayı şaşkındır. Silah kaçakçısı olduğunu öğrenince de şaşkınlığı iki katına çıkar. Silahların örgütlere satılmasından dolayı babasına kızgındır. Bu satış işini nihayete erdirmenin yollarını aramaktadır. O silahlar yüzünden arkadaşlarının kaybını yaşayan Ali bunun hesabını babasına sorar. Babasının kendince sebebi olsa da Ali bu yaklaşımı normal olarak kabul etmemektedir. Ali, babasını yakalayıp adalete teslim edecek mi? Ali ve babası arasında neler yaşanacak? Rıza Baba ve ekip silah kaçakçısının Ali'nin babası olduğunu öğrencekler mi?

Arka Sokaklar 484. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 484. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

Arka Sokaklar 484. Bölüm Fragmanı yayında! Rıza Baba ve ekibi, Hüsnü'ye manevi destek olmaya gidiyor!   Hemen izle

Arka Sokaklar'ın 484. Bölümünde Kazım, uyuşturucu şebekesini çökertmek için gizli görevde!

Ameliyat'a girecek olan Hüsnü'ye ekip arkadaşlarından destek!

Hüsnü'nün, kanserden dolayı sağlığı giderek bozulmaktadır. Tedavisi kendisini yorgun düşürmektedir. Doktordan aldığı son haber onu düşündürür. Hüsnü bir an önce ameliyata girmelidir. Hastalığını ailesi dışında çok az insan bilmektedir. Ekipten sadece Rıza Baba ve Mesut biliyordur. Hüsnü'nün acilen ameliyata gireceğini öğrenen yakınları üzüntülerini gizleyemezler. Rıza Baba durumun gizli kalmayacağını bildiğinden ekibin diğer elemanlarına bu kötü hadiseyi anlatır. Şimdi bir olmanın zamanıdır. Arkadaşları Hüsnü'yü ameliyata yalnız göndermezler. Hastaneye koşan arkadaşları ona büyük moral olur. Çevresinde sevdiklerini gören Hüsnü ameliyata daha kararlı girer. Peki Hüsnü ameliyattan sonra eski sağlığına kavuşabilecek mi? Doktor, kanserli bölgeye yayılmadan müdahale edebilecek mi?

Arka Sokaklar Son Bölüm

Arka Sokaklar Son Bölüm / Bölümler

24 Ocak 2020 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 539. Bölümde Zeliş, babası Hüsnü'nün önüne geçerek onu ölümden kurtarıyor!   Hemen izle

Oyuncular

Zafer Ergin

Zafer Ergin

Rıza Soylu
Şevket Çoruh

Şevket Çoruh

Mesut Güneri
Özgür Ozan

Özgür Ozan

Hüsnü Çoban
Alp Korkmaz

Alp Korkmaz

Ali Akdoğan
Ozan Çobanoğlu

Ozan Çobanoğlu

Hakan Çınar
Oya Okar

Oya Okar

Selin Demirci
Merve Oflaz

Merve Oflaz

Bahar Ayan
Yiğitcan Ergin

Yiğitcan Ergin

Cemal Şahin
Ela Yörüklü

Ela Yörüklü

Ezgi Vural