X
X

Arka Sokaklar'ın 487. Bölümünde ekip, kayıp çocuklar yüzünden zor anlar yaşıyor!

21.09.2018 Cuma 09:29 (Güncellendi: 06.06.2020 - 00:55)

Arka Sokaklar'ın 21 Eylül Cuma akşamı yayınlanan 487. Bölümünde ekibimiz, ortadan kaybolan çocukları bulmak için varını yoğunu ortaya koyuyor! Aileler dört gözle müjdeli haberi bekliyor! Selin'in tayin olayı başta Mesut olmak üzere- ekibin canını sıkıyor!

Çocukları kim kaçırıyor?

Küçük Saffet'in ölümü ile çocuk kaçırma olayının boyutu ortaya çıkıyor. Saffet'in ölümünü araştıran ekibimiz olayın iç yüzünün daha büyük olduğunu görüyor. Ekip, olay yeri incelemelerinden sonra şüphelilere ulaşıyor. Aklı dengesi yerinde olmayan bir genç bu suçlamaların odağına yerleşiyor; fakat, olay farklı bir sonuca ulaşıyor. Peki küçük çocukları kim kaçırıyor? Kayıp çocuklar bulunabilecek mi?

Görgü tanıklarının hayatı tehlikede!

İşlenen bir cinayetin görgü tanığı kadının hayatı tehlikededir. Tanık koruma işi ekibimize kalır. Ekip hemen anne ve kızı korumaya alır. Koruma altındaki küçük kız okuldaki müsameresi için polisleri atlatarak tiyatronun olduğu binaya gider. Cinayeti işleyenler de peşinden tiyatroya gider. Bu sırada Hüsnü ve Volkan da kızı almak için tiyatrodadır. Aralarında çatışma çıkar. Çatışma esnasında Hüsnü ve Volkan yaralanacak mı? Ekip, bu olayı çözebilecek mi?

Selin, tayin mi oluyor?

Selin, ekibimize İzmir'den gelerek katılmıştı. İzmir'deki müdürü ise, Selin'i tekrar geri dönmesi için ikna etmeye çalışmaktadır. Selin, eski müdürüne net bir cevap vermemiştir. Bu olayı da ciddiye almayıp Rıza Baba ve ekibe anlatmaz. Arif Müdür, İzmir Asayiş Organize Şubeden kendisine gelen tayin emrini Rıza Babaya verir. Rıza Baba, Selin'e bu konu ile ilgili bir bilgisi olup, olmadığını sorduğunda cevap alamaz. Bu sessizlik, sevdiği adam Mesut ve diğer ekip arkadaşları tarafından şaşkınlıkla izlenir. Selin, tayin olacak mı? Mesut bu olayı nasıl karşılayacak? Rıza Baba, kızı gibi sevdiği Selin'in gitmesine göz yumacak mı?

Arka Sokaklar'ın 486. Bölümünde Bahar'ın kuzeni Çiçek öldürülmüş ve intihar süsü verilmişti. Öldüren kişinin babası nüfuzlu birisi olduğundan dosya kapatılma aşamasına gelmişti; fakat, uyuşturucu bağımlılığı olan adamın hatası olayın çözülmesini sağlamıştı. Bu üzücü olay olurken, ekibi çok sevindiren başka bir olay yaşanır. Aylin ve Hakan tekrar evlenmeye karar verirler. Rıza Baba ve Hüsnü nikahta şahit olurlar ve aşıklarımızın hayatlarını birleştiren bu güzel olaya imzalarıyla destek olurlar. 

ARKA SOKAKLAR VİDEOLARI