X
X

Ekip, Fuhuş Çetesinin Peşinde.. Arka Sokaklar 356. Bölüm Yayında!

06.02.2015 Cuma 23:30 (Güncellendi: 06.06.2020 - 00:55)

Arka Sokaklar 356. Bölüm yayında; beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde Ekip, Suriye’li kızları fuhuş’a iten Maksut ve Selma’nın peşine düşüyor.

Latifa, Suriye’den gelmiş, hasta annesi ve iki kardeşiyle birlikte İstanbul’da bir evde yaşamaktadır. Annesi ve kardeşlerine bakabilmesi için paraya ihtiyacı vardır. Bu durumu fırsat bilen Maksut, Latifa’ ya para karşılığında biri ile evlenmesini teklif eder. Çaresiz genç kız teklifi kabul eder. Maksut ise Latifa’yı evlendirme niyetiyle Selma’nın genel evine götürür.Aynı gece Selma’nın evinde çalışan başka bir Suriye’ li kız olan Saliha, adamının birini bacağından yaralar.

Ekip, ihbar üzerine Selma’nın evini basar. Selma, Saliha’yı da arka kapıdan gönderir ,Maksut kızı arabaya alır. Selma’da sorguya alınır, savcılığa sevk edilir ve serbest kalır. Maksut, Saliha’yı saklasa da Necip’in kızdan alınacak bir intikamı vardır. Latifa çok yaşlı bir adama kuma olarak satılır. Dayanamayan genç kız ertesi gün annesinin yanına kaçar. Bu sırada ekibimiz Latifa’ ya ulaşır. Deniz, Suriyeli kılığına girip Selma’nın evinin içine sızar. Ekip, Maksut ve Selma’nın peşindedir.

ARKA SOKAKLAR VİDEOLARI