X
X

Macera, şehrin arka sokaklarında yeniden başlıyor!

18.11.2015 Çarşamba 13:50 (Güncellendi: 06.06.2020 - 00:55)

Ekip, 10. Sezon'a hazır! Heyecanın ve dostluğun hiç bitmediği dizi Arka Sokaklar "10. Yıl"ında suçlarla mücadelesine kaldığı yerden devam edecek! Arka Sokaklar 377. Bölüm bu akşam saat 21:00'de Kanal D'de!

Yapımını Erler Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz’ın olduğu fenomen dizi Arka Sokaklar Cuma akşamı yeni sezonuna bomba gibi başlıyor! Heyecanın ve dostluğun hiç bitmediği dizi "10. Yıl"ında Kanal D'de suçlarla mücadelesine kaldığı yerden devam edecek!

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan "sivil" bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır.

Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve "baba"lığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Başkomiser Rıza Baba olur. Rıza Baba;  ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Arka Sokaklar 377. Bölüm bu akşam saat 21:00'de Kanal D'de!

ARKA SOKAKLAR VİDEOLARI