X
X

Arka Sokaklar 455. Bölümde Neler Olacak?

6.014 kez izlendi • 3 Kasım 2017

Geçtiğimiz bölümde Hüsnü, pavyonları haraca bağlamak ve rüşvet almak suçunda suçlanmış ve Savcı Yardımcısı Aras tarafından gözaltına alınmıştı. Hüsnü ve ekip bu suçlamaları araştırmak için harekete geçerler. Rıza Baba ve Arif Müdür tarafından gözaltından kurtarılan Hüsnü hızlı hareket eder. İlk bulduğu fırsatta Aras'ın peşine düşer. Aras bir kafede cinayet masası komiserlerinden Selim ile buluşur. Hüsnü teşkilattaki köstebeğe ulaştığını anlar.

Selim'in peşine düşen Hüsnü, çetenin içindeki Cemre'ye de ulaşır! Bir depoda buluşan ikili Hüsnü'yü fark eder. Hüsnü oradan uzaklaşırken, Selim ve Cemre'de peşine düşer. Uzun bir kovalamacadan sonra Hüsnü'nün arabası denize uçar. Bu bir kandırmacadır. Selim ve Cemre bu yemi yutar. Olay yerine gelen Rıza Baba ve Mesut planı biliyordur; fakat, ekibin geri kalanı operasyonun gizliliğinden dolayı bilmiyordur.

Ve operasyon başlar. Ekip, ilk önce Selim'i ele geçirir. Daha sonra Aras'ı tutuklatacak bilgilere ulaşırlar. Hüsnü aklanır ve Aras hak ettiği cezayı alır.

Arka Sokaklar, heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de!

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR