X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Hüsnü, Şule ile yakaladığı Alper'i binadan atıyordu!

Arka Sokaklar 632. Bölümde Alper, Şule ile yakalandıktan sonra Hüsnü ve ekibi tarafından binadan aşağıya sallandırılıyor!

Şule, Alper ile buluşmak için evden çıkar ve Nazike de onu takip eder. Parkta buluşan aşıklar Nazike'nin, Hüsnü'ye haber vermesi ile şok baskına uğrarlar. Hüsnü bu olaya çok öfkelenir ve Şule'yi eve yolladıktan sonra oklarını Alper'e yönlendirir. Hüsnü, ekip arkadaşları Mesut ve Hakan ile birlikte binanın tepesine çıkardıkları Alper'e acı bir ders verir.

Arka Sokaklar aksiyon dolu bölümleriyle yeni sezonda da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Aylin ve Hakan'ın arasını açan kızın ismi Sinem'dir

FRAGMANLAR