X
X

Zeliş'e atılan tokat Hüsnü’yü çıldırtıyor!

37,552 kez izlendi • 7 Nisan 2017

Aileleri tarafından evliliklerinin onaylanmamasından dolayı, zor zamanlar geçiren Zeliş ve Alphan, ne yapacaklarını bilemez. Bu durumdan bunalan Alphan ise, arkadaşlarının da etkisiyle uyuşturucuya başlar. Günden güne kullandığı dozu arttıran Alphan, iyice tanınmayacak hale gelir. Zeliş, Alphan'daki bu değişikliğin sebebini bir türlü anlayamaz.

Alphan, yurtdışına giden arkadaşının evini ayarladığını ve artık orada kalacakları haberini Zeliş'e verir. Bu duruma sevinen ikili, her şeyin yavaş yavaş yoluna gireceğini düşünürler fakat, bu sevinç kısa sürer. Eşyalarını alıp taşınacakları eve gelen Zeliş, gördüğü manzara karşısında şaşkına döner. Alphan'ı arkadaşlarıyla uyuşturucu alemi yaparken bulan Zeliş, hemen oraya terk eder. Alphan, ise Zeliş'in arkasında gitse de onu yakalayamaz. Kendine affettirmek için Zeliş'in iş yerine giden Alphan, onunla konuşmak ister fakat, olumsuz tepki alınca deliye döner ve Zeliş'e tokat atar. Yaşadığı olaylardan sonra sarsılan Zeliş, yaptığı evliliğin bir hata olduğunu anlar ve Alphan'dan boşanmak için kolları sıvar. 

Diğer yandan Alphan'ın, Zeliş'e tokat attığını duyan Hüsnü, sinirlenir ve soluğu Zeliş'in yanında alır. Baba kız arasında geçen duygusal konuşma sonrası, Hüsnü, Zeliş'i affeder ve Çoban Ailesi tekrardan bir araya gelir.

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR