X
X

Ben Bilmem Eşim Bilir’i Stüdyoda İzleme Şansı

22.07.2016 Cuma 17:21 (Güncellendi: 26.09.2018 - 10:35)

#BBEBHeyecanı hashtag’i ile yarışmaya katılan ve bu haftanın birinci çiftini doğru tahmin eden 25. kişi, haftanın finalini stüdyoda izleme şansı yakalayacak!

Katılım Koşulları

1 – Yarışma, Kanal D tarafından 22.07.2016 tarihinde https://twitter.com/KanalD adresi üzerinde düzenlenmektedir.
 
2- #BBEBHeyecanı hashtag’i ile yarışmaya katılan ve bu haftanın birinci çiftini doğru tahmin eden 25. kişi, haftanın finalini stüdyoda izleme şansı yakalayacak!

3- Yarışmaya katılım ücretsizdir, 13 yaşından büyük herkes yarışmaya katılabilir. Katılım için işbu katılım koşulları dışında ticari koşul aranmamaktadır.

4- Yarışmayı kazanan talihli, 25.07.2016 tarihinde Twitter’dan duyurulacak ve mesaj yolu ile iletişime geçmeleri istenecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Kanal D sorumlu değildir.

5- Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, bilgilerini eksik sağlayan katılımcılar, yarışma kapsamında ödüle hak kazanmamış kabul edilirler. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Kanal D katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profilleri teyit etme hakkını saklı tutar.

6- Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

7- Kullanım koşullarına aykırı eylemler gerçekleştiren katılımcılar, yetkili kişi tarafından yarışmadan çıkartılabilecek, ödül kazanmış olmaları halinde ödülleri verilmeyebilecektir. Kullanım koşullarına aykırı eylemlerin gerçekleştirilmesi halinde Kanal D yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan her türlü maddi ve manevi zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

8- Kanal D, yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.

9- Katılımcılar, yarışmanın sonuçlarını https://twitter.com/KanalD adresi aracılığıyla açıklanmasını kabul etmektedirler.

10- Yarışmaya katılanlar işbu katılım koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Kanal D yarışmaya katılım koşullarına uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

11- Yarışma kapsamında ortaya çıkan herhangi bir uyuşmazlıkta Kanal D’nin her türlü kaydı esas alınacaktır.

12- Kanal D’nin yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve yarışma şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. Yarışmaya katılan herkes yukarıdaki şartları geri alınamaz bir şekilde, kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

13- Katılım koşullarının herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

14- Ben Bilmem Eşim Bilir’in haftanın finalini stüdyoda izleme şansı elde eden talihli, Kanal D’nin belirleyeceği tarihte stüdyoya gelmeyi kabul etmiş sayılır.

15- Talihlinin 18 yaşından küçük olması durumunda; talihli, velisi ile birlikte stüdyoya gelmesi gerekmektedir.

16- Bu yarışma, Ben Bi̇lmem Eşim Bilir’in 22.07.2016 tarihinde yayınlanacak bölümünde haftanın birincileri belli olmadan 5 dakika önce sona erecektir. Kanal D, bu sürelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

17-Yurt dışı ulaşım bedeli talihliye aittir; yurt içi ulaşım ve konaklama bedelleri Kanal D’ye aittir.

BEN BILMEM EŞIM BILIR VİDEOLARI