X
X

Bir Annenin Günahı 1. Bölüm Fragmanı - 3

Bir Annenin Günahı 1. Bölüm yeni fragmanı yayında! Suna, ölüm kalım savaşı veren oğlunu kurtarmak için Sadri'nin teklifini kabul edecek mi?

Suna'nın oğlu Mert, çalıştığı fırında hastanelik olur. Çalışma arkadaşları onu hemen hastaneye yetiştirirler. Yoğun bakıma alınan Mert'in durumu kritiktir. Suna, oğlunun başına geleni duyunca üzüntüden çılgına döner. Soluğu hastanede alan Suna çaresiz bir duruma düşer. Oğlunun kurtulması için yüksek miktarda paraya ihtiyacı vardır. Tam bu sırada Sadri'den gelen teklifle ne yapacağını şaşırır.

Sadri ise, iş hayatında sıkıntılar çekmektedir. İflasın eşiğinde olan Sadri kurtulma yolları aramaktadır. Çocukluk arkadaşı ve çalışanı olan Çetin'den acı haberi alır. Şirketi iflas etmiştir. Sadri, iş hayatındaki kara lekeden kurtulmanın yollarını ararken tek çare olarak kendi hayatına son vermeyi düşünür. İşte bu anda Suna ile yolları birleşir. Ona kendisini öldürmesini teklif eder ve çocuğunun hayatını kurtaracak olan parayı vereceğini söyler. Suna zor bir kararın altında ezilmeye başlar. Ya Sadri'yi öldürerek çocuğunu kurtaracak, ya da teklifi reddedip oğlunu kaybedecektir.

Suna nasıl bir karar verecek? Suna, Sadri'yi öldürecek mi? Mert'in hastalığı ne? Mert kurtulacak mı? Tüm bu soruların cevabı bu akşam saat 20.00'da Kanal D'de yayınlanacak olan ilk bölümde...

-----------------

Bir Annenin Gunahi Episode 1 Trailer - 3 is streaming! Will Suna accept Sadri’s offer to save her dying son?

Suna's son, Mert, falls ill at the bakery shop he works. His friends take him to the hospital immediately. Mert, whose condition is severe, is taken to ICU. When Suna hears what her son is going through, she gets devastated. She rushes to the hospital and learns that she needs lots of money to save her son’s life. In the meantime, Sadri makes an offer to Suna putting her in a great dilemma.

Sadri, who is on the brink of bankruptcy, looks for a way to escape from his problems. Cetin, Sadri’s childhood friend and employee, tells him that his company has gone bankrupt. As Sadri is desperate to find a solution to his problems, he thinks of suicide. Therefore, Sadri and Suna’s paths cross. Sadri makes an offer to Suna; she will kill Sadri in return for the money which is needed for Mert’s treatment. Suna feels completely cornered by this offer. She will either save his son by killing Sadri or reject it and lose Mert.

How will Suna decide? Will Suna kill Sadri? What’s Mert’s disease? Will Mert survive? Bir Annenin Gunahi premieres on Saturday, at 8 pm on Kanal D!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Sadri'nin oğlu Yusuf hukuk okumaktadır

FRAGMANLAR