X
X

Bir Annenin Günahı 3. Bölüm Fragmanı

3,908 kez izlendi • 28 Kasım 2020

Bir Annenin Günahı 3. Bölüm Fragmanı yayında! Yusuf, ilk davasına giriyor ve işe Yağmur'un babasının katilini aramakla başlıyor!

Suna ise sürekli Sadri'yi görüyor ve vicdan azabından kendiyle hesaplaşıyor. Onun işlediği bir suçun cezasını başkası çeksin istemiyor. Yusuf da Sadri'yi öldürdüğü iddiasıyla mahkemeye çıkarılan Bekir'in davasını alıyor. Peki bundan sonra Suna nasıl bir hamle yapacak? Bu durum Yağmur ve Yusuf'a nasıl yansıyacak?

Bir Annenin Günahı yeni bölümüyle 5 Aralık Cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

------------

Bir Annenin Gunahi Episode 3 Trailer is streaming! Yusuf takes on his first case and starts to go after the killer of Yagmur’s father!

As for Suna, she is haunted by the crime she committed. She does not want anyone to be punished because of something she did. Meanwhile, Yusuf starts to work on Bekir’s case, who is known as the prime suspect in the case. What will Suna do next? How will the situation affect Yagmur and Yusuf?

Bir Annenin Gunahi returns on 5 December, Saturday at 8 pm on Kanal D!

Suna is a pretty woman in her 40s. She runs a fish store in the seaside of Goksu. She lives in a slum with her children, and has joined a housing co-operative. Her biggest support in life is her oldest son, Yusuf. Yusuf, who is in his early twenties, is a successful student and a sympathetic young man towards his family despite the poverty they are in. Her mother has supported him in his studies and he is in his senior year in university. Suna thinks that good days are close. When the house is built, and Yusuf becomes a lawyer, everything is going to be alright. However, Suna is unaware of the barrier that her destiny will build for her as she runs towards her dreams…

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Suna'nın kızının ismi Yağmur'dur

FRAGMANLAR