X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

5. Bölüm - Sadri'den, kızı Yağmur'a duygusal mesaj!

Bir Annenin Günahı 5. Bölümde Yağmur, babası Sadri'nin kendisine bıraktığı video mesajı izliyor ve duygusal anlar yaşıyor!

Sadri'nin sekreteri Yağmur'u arayarak acil şirkete gelmesini söyler. Yağmur ve Yusuf şirkete gittiklerinde Çetin ile karşılaşırlar. Çetin, Yusuf'u şirkette de tehdit eder. Yağmur, Yusuf'u ondan uzaklaştırarak Çetin'e dersini verir. Sonra o da babasının odasına girer. Sekreterin verdiği bellekteki videoyu açar. Babasının ölmeden önce duygularını anlattığı mesajı dinleyen Yağmur, gözyaşlarına hakim olamaz.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Mert Yazıcıoğlu'nun oynadığı rol Yusuf rolüdür

FRAGMANLAR