X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

4. Bölüm - Yağmur ve Yusuf'un aşk dolu öpüşmeleri!

Bir Annenin Günahı 4. Bölümde Yağmur ve  Yusuf, romantik bir akşam geçiriyorlar ve o anları da öpücükle taçlandırıyorlar!

Yusuf, yaşanan olayların Yağmur'u çok yıprattığını görünce onu kayıkçı barınağına götürür. Yaşadıklarını konuşarak Yağmur'u biraz olsun sakinleştirmeye çalışır. Gecenin güzelliği bu anı romantikleştirmeye yeter. Yağmur, Yusuf'un kendisine verdiği değeri gördükçe bir kez daha ona tutulur. Gecenin sonunda dudakları birleşerek romantizmin doruklarında gezerler.

Bir Annenin Günahı yeni bölümleriyle her cumartesi saat 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Bir Annenin Günahı dizisinin yönetmeni Filiz Gülmez Pakman'dır

FRAGMANLAR