X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

4. Bölüm - Yağmur'a, yurt dışına gitme kararı aldıran olay!

Bir Annenin Günahı 4. Bölümde Yağmur, babasının yokluğuna daha fazla dayanamıyor ve yurt dışına kaçarak bu duygudan uzaklaşmaya çalışıyor!

Yusuf'un, Bekir davası ve annesinin Çetin ile olan anlamlandıramadığı yakınlığı Yağmur'u yalnızlığa iter. Babasına olan özlemi de kalbini yıpratmaktadır. Bu duygusal durumdan dolayı bir karar alır. Yurt dışına giderek her şeyden uzak durmayı düşünür. Babası ile olan resmilerine bakarak gözleri yaşlı bir şekilde aldığı bu kararı annesine de söyler. Yağmur, evdekilerle vedalaşarak havaalanına doğru yola çıkar.

Bir Annenin Günahı yeni bölümleriyle her cumartesi saat 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
İbrahim polistir

FRAGMANLAR