X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

5. Bölüm - Yusuf ve Güneş iz peşinde!

Bir Annenin Günahı 5. Bölümde Komiser İbrahim'in de iştirakiyle sürekli atışan Yusuf ve Güneş beraber çalışmaya başlıyor!

Yusuf ve Güneş bir türlü anlaşamayan ikilidir. Fakat ikisi de aynı karakterdedir ve işin peşini bırakmayan ısrarcı kimliğe sahiptirler. İbrahim yüzünden de beraber çalışmak zorunda kalan ikili davada şüpheli kim varsa görüşeceklerdir. İlk sırada da Sadri'nin eşi Nazan'dan başlar. Yusuf ise, dava sürecinde Yağmur'a bilgi vermeyecektir. Bu yüzden aşıklarımızın arası açılır.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Musa Uzunlar dizide Sadri karakterini canlandırmaktadır

FRAGMANLAR