X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

4. Bölüm - Bekir ve Filiz'in cezaevindeki duygusal konuşması!

Bir Annenin Günahı 4. Bölümde Filiz, hayatlarında gelişen olayları anlamlandıramıyor ve babası ile konuşmak için cezaevine gidiyor!

Filiz, annesi Şükran ile birlikte apar topar mahallelerinden taşınmanın şaşkınlığını yaşamaktadır. Bu durumu ve babasının üstlendiği cinayeti konuşmak için cezaevine gider. Bekir, kızı Filiz ile duygusal bir konuşma yapar. Gözleri dolan Filiz babası Bekir'in söylediklerine bir anlam veremez. Kendi yaşamları için babasının cezaevinde çürüyüp gitmesine gönlü razı olmaz. Cezaevinden sonra kendilerine tahsis edilen yeni eve gelen Filiz, annesi Şükran ile büyük bir tartışma yapar. Bu olayı kabullenmediğini annesine de net bir şekilde hissettirir.

Bir Annenin Günahı yeni bölümleriyle her cumartesi saat 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Bir Annenin Günahı dizisinin yönetmeni Filiz Gülmez Pakman'dır

FRAGMANLAR