X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Bir Annenin Günahı 4. Bölüm Fragmanı - 2

Bir Annenin Günahı 4. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Yusuf, Yağmur'u gitme kararından vazgeçirebilecek mi?

Gitmeye karar veren Yağmur havalimanına doğru yola çıkmıştır. Ancak Yusuf'un da Yağmur'u bırakma gibi bir niyeti yoktur. Nefesinin son damlasına kadar Yağmur'u gitmeden yakalayabilmek için koşar. Yağmur'a ulaşan Yusuf'un ona söyleyeceği tek bir şey vardır. Babasının ölümü hakkında öğrendiği gerçek Yusuf'un Yağmur'u döndürmesine etki edecek mi? O gerçek ne?

Bir Annenin Günahı yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'da Kanal D'de!

------------

Bir Annenin Gunahi Episode 4 Trailer – 2 is streaming! Will Yusuf be able to convince Yagmur not to go?

Having decided to leave the country, Yagmur is at the airport. However, Yusuf has no intention to let go of her. He runs after Yagmur to tell her he has learned something new about her father. Will this be enough for Yagmur to stay? What’s the truth about Sadri Gungor?

Bir Annenin Gunahi returns on Saturday at 8 pm on Kanal D!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Sadri'nin inşaat şirketi vardır

FRAGMANLAR