X
X

Bir Annenin Günahı 4. Bölüm Fragmanı

Bir Annenin Günahı 4. Bölüm Fragmanı yayında! Yağmur ve Yusuf'un arası düzeliyor mu?

Yağmur, Bekir'in savunmasında rol alan Yusuf'a sinirlenip ondan ayrılmıştı. Yusuf, durumu Yağmur'a anlatmak istese de sürekli duvara toslamıştı. Fakat Yusuf, hem davayı, hem de sevdiği kadını bırakmayacaktır. Yusuf, Yağmur'un inadını kırmak için peşinden ayrılmaz. İstanbul'dan ayrılmayı düşünen Yağmur'u bu kararından döndürebilmek için elinden geleni ardına koymaz. Yusuf'un bu istekli tavrı meyvelerini vermeye başlar. Yağmur'un yüreği ayrılığa daha fazla dayanamaz ve Yusuf ile ara verdikleri ilişkilerine kaldığı yerden devam eder.

Suna ve İbrahim cephesinde de ilginç bir durum yaşanır. Suna, Sadri olayını çözüp kendisini tutuklamaya geldiğini düşündüğü Komiser İbrahim'den ilginç bir itiraf duyar. Bu itiraf Suna'nın aklını karıştırırken, İbrahim'i büyük bir yükten kurtarır.

Bir Annenin Günahı yeni bölümüyle 12 Aralık Cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

------------

Bir Annenin Gunahi Episode 4 Trailer is streaming! Will Yagmur and Yusuf patch things up?

Yagmur has broken up with Yusuf because he decided to defend Bekir. Even though Yusuf tries to explain the situation to Yagmur, she was like a brick wall. However, Yusuf does not let go of both Yagmur and the case. He does not stop following Yagmur until he convinces her to stay in Istanbul. Yusuf’s dedication overcomes Yagmur’s determination. She cannot bear being without him any longer and is reconciled with him.

Meanwhile, Suna and Ibrahim have an interesting conversation. While Suna thinks that Ibrahim has come to arrest her after finding out the truth about Sadri’s case, he makes a surprising confession. As this confession confuses Suna, it saves Ibrahim a great burden.

Bir Annenin Gunahi returns on 12 December, Saturday at 8 pm on Kanal D!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Simay Barlas'ın canlandırdığı rolün ismi Yağmur'dur

FRAGMANLAR