Skip to main content
 

Bir Umut Yeter 4. Bölümde Elif, Umut'tan vazgeçmiyor!

20.10.2018 Cumartesi 12:11 (Güncellendi: )

Bir Umut Yeter 20 Ekim cumartesi yayınlanan yeni bölümde gerçeklerle yüzleşen Elif, ne pahasına olursa olsun Umut'tan vazgeçmeyeceğini söylüyor ve işler sarpa sarıyor!

Bir Umut Yeter 4. Bölümde Elif, Umut'tan vazgeçmiyor!

 Bir Umut Yeter yen bölümde Yılmaz'ı işi giderek zorlaşıyor! Yıllar sonra Umut'un gerçek annesinin Derya olduğunu öğrenen Yılmaz bu gerçekle yaşayamıyor. Bu yetmez gibi bir de kader sürekl Derya ve Yılmaz'ı karşı karşıya getiriyor... Ancak bu durumu farkeden Elif, sonunda duruma müdahil oluyor.

Elif, beş yıl önce bir mucize eseri kıyıya vuran bir teknenin içinde bulup, ölü doğan bebeklerinin yerine koydukları oğullarının gerçek annesinin Derya olduğunu öğrendiğinde, gerçekleri kabul etmek istemez. Bunca zaman Umut'a annelik yapan Elif, ne pahasına olursa olsun onu gerçek annesi olan Derya'ya asla vermeyeceğini söylüyor. Bu konuda gözü kararan Elif, karşısında Yılmaz'ı buluyor.  Yılmaz ise vicdanıyla girdiği büyük savaşın yanında, evde de Elif’in Umut’a olan hastalıklı tutkusu ve gerçekleri kabul etmeyen katı tutumu ile baş etmeye çalışmaktadır. Ancak bu öyle kolay bir durum değildir. Günden güne işin rengi değişmektedir. 

Yılmaz'ın Derya'ya yazdığı ancak Kenan'ın eline geçen isimsiz mektup sonunda Derya'ya ulaşıyor. Mektuptan haberdar olan Dilek, ortalığı karıştıracak bir hamle yapıyor. Dilek’in oyunu ile Derya mektubu buluyor! Derya’nın mektubu bulmasıyla da tüm dengeler bir anda değişiyor!

Bir Umut Yeter Final Bölümü

Bir Umut Yeter Final Bölümü / Bölümler

Bir Umut Yeter 12 Kasım Pazartesi yayınlanan 6. Bölümde Yılmaz, Umut'u Derya'ya veriyor ancak Derya, Elif'i yok sayamıyor ve beklenmedik bir hamle ile herkesi şaşırtıyor!   Hemen izle

Oyuncular

Tolgahan Sayışman

Tolgahan Sayışman

Yılmaz Karabey
Esra Bilgiç Töre

Esra Bilgiç Töre

Derya Akar
Hazal Subaşı

Hazal Subaşı

Elif Karabey
Serhat Tutumluer

Serhat Tutumluer

Kenan Akar
Cem Uçan

Cem Uçan

Taner Çelikbaş
Yağmur Özbasmacı Mermer

Yağmur Özbasmacı Mermer

Dilek Akar
Feyza Civelek

Feyza Civelek

Damla Akar

Benzer İçerikler