X
X

Bodrum Masalı 36-37. Bölüm Fragmanı

48,859 kez izlendi • 7 Mayıs 2017

Nerede yanlış yaptığını bir türlü anlamayan Faryalı, başta Yıldız olmak üzere Aslı, Ateş ve Kelebek'le konuşmak ister fakat bir türlü orta yolu bulamazlar.

Faryalı ve Maya ile birlikte aile kurmak isteyen Aslı, hayatının alt üst olduğunu düşünürken Ateş ise anne ile babasını bulup onlara kavuştuğu için Aslı'nın ne kadar şanslı olduğunu ve mutlu olması gerektiğini dile getirir. Ateş, burada mağdur olan aslında iki kişinin olduğunu, birinin annesi Yıldız diğerinin de Faryalı olduğu savunurken, bu durum Aslı ile Ateş'in aralarının açılmasına neden olur.

Diğer taraftan Kelebek, abisi Faryalı'yı, Su ise annesi Yıldız'ı savunurken ikili arasında gerginlik yaşanır. Kelebek ile Su'yun yaşadığı tartışmayı duyan Ateş ise kardeşini üzdüğü için Kelebek'i sert bir dille uyarır. Bir araya gelen Aslı ve Su da bu konuda birbirlerine ters düşer.

Yaşadıkları olaydan sonra arkadaşlıkları bozulan Aslı-Ateş, Kelebek-Su, Aslı-Su ve Kelebek-Ateş birbirleriyle barışacaklar mı? Gençler, eskisi gibi yeniden bir arada olabilecekler mi?

Bodrum Masalı, yeni bölümüyle 14 Mayıs Pazar 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Aslı, vişne reçelleri yapıp satmaktadır

FRAGMANLAR