X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Bodrum Masalı Son Bölüm

Haydar Efe ile Üzüm’ün düğün haberi, tüm Bodrum’da coşkuyla karşılanır. Düğün hazırlıkları başlar ve herkes eğlence için bir araya gelir. Düğün, aynı zamanda Faryalı ve Yıldız için de güzel bir fırsat olur. Yıldız, Maya geldikten sonra Faryalı ile yaşadıkları problemleri Maya ile konuşmuştu. Maya’nın, hala Faryalı’ya karşı beslediği duygular Yıldız’ı büyük bir şaşkınlığa itmişti. Yıldız, bu ilişkiyi daha fazla yürütemeyeceğini ve aralarından çekilmek istediğini söylemişti.

Bu karar, başta Faryalı olmak üzere herkesi büyük bir üzüntüye iter. Düğünde zeybek oynayan Faryalı, bunu kullanmak ister ve Yıldız’ın karşısına bir kez daha çıkmaya karar verir. Yıllarca beklediği Yıldız’ı kaybetmeye niyeti olmayan Faryalı, onun da kalbine söz geçiremediğinin farkındadır. Yıldız ile Faryalı, üzerlerindeki kara bulutları dağıtırken düğünde yaşanan sürpriz olay herkesin tadını kaçırır.

Haydar Efe ile Üzüm’ün düğününe damga vuran bu olay, beraberinde acı bir haberi getirir.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Bora'nın gelişiyle Evren yeniden otel müdürlüğü yapmaya başlamıştır

FRAGMANLAR