X
X

Bodrum Masalı 34-35. Bölüm

7 Mayıs 2017

Bora’nın, Evren’i kaçırma haberi herkesi şaşkınlığa uğratır. Babası Evren’i tüm yaptıklarına rağmen kurtarmak isteyen Ateş, Kelebek ile bir plan yapar. Üstelik bu kez sert bir kayaya çarptıklarının farkındadırlar. Kelebek, ağabeyi Faryalı’dan yardım istemek ister. İlk başta buna karşı çıkan Ateş, yapacak başka bir şey olmadığının farkındadır. Böylelikle ikilinin planına, ezeli düşmanını kurtarmak için Faryalı da katılır.

Herkes büyük bir merakla kurtarma operasyonunun sonucunu bekler. Yıldız, Ateş’in böyle bir tehlikeye atılmasından son derece rahatsızdır. Üstelik ailelerinin yıkılmasına neden olan Gözde ile bu uğurda aynı taraftadır. Maya’nın gelişiyle huzuru iyiden iyiye bozulan Yıldız’a bir darbe de Evren’in kaçırılması vurur.

Bora, Evren’i gemiyle Bodrum’dan uzaklaştırmak ister. Evren’i herkesin huzuru için Bodrum’dan yollama peşindedir. Bora bu planını gerçekleştirmeye çalışırken, her zaman yanında olan Lal ile ilk defa hızla yol ayrımına doğru gitmektedirler. Bora, artık Lal’e eskisi kadar güvenememektedir. 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Aslı karakterine hayat veren Ezgi Şenler, daha önce Güneşin Kızları'nda rol almıştır

FRAGMANLAR