X
X

Bodrum Masalı 23. Bölüm

12 Şubat 2017

Evren’in hayatından çıkmasıyla Yıldız ile Faryalı eski günlerindeki aşklarına geri döner. Bora’nın gelişiyle Cahit’in otellerinin başına geçen Evren, Gözde ile doğacak bebeğini bir arada tutmaya zorlanır. Başlarda bu durumu kabul etmek istemeyen Evren, Faryalı’nın Bodrum’dan gitme şartını koyar. Kimsenin emirlerine boyun eğmeyen Faryalı ile Bora’nın hesaplaşması nasıl sonlanacak? Faryalı ile Yıldız’ın aşkına, Evren nasıl bir tepki verecek? Evren’in gizli planı ne olacak? Bora, bu ilişki üçgeninde nerede yer alacak?

Öte yandan Sevgililer Günü heyecanı yaşanır. Kelebek, Su’ya büyük bir sürpriz planlarken, Ateş hayatında biri olduğunu öğrenir. Su ile Kelebek ilişkilerini açıklamayı planlarken, Ateş’in bunun peşine düşmesi ikiliyi nasıl etkileyecek? Hiç Sevgililer Günü kutlayamayan Uzay, bu yıl şeytanın bacağını kırabilecek mi?

Aslı’nın ailesini bulma çabaları için devam eder. Annesinin bileklikler yaptığını öğrenen Aslı, bu ipucunu kullanarak nerede ve kimler olduğunu öğrenmeye çalışır. Aslı’nın ailesine bulmaya çalışmasında Uzay’ın rolü ne olacak? Faryalı, Aslı’ya yardım edebilecek mi?

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Haydar, Alara'ya Clara diye seslenmektedir

FRAGMANLAR