X
X

Bodrum Masalı 36-37. Bölüm

14 Mayıs 2017

Bora’nın, Evren’i kaçırması herkesi bir araya getirmişti. Öyle ki ezeli düşman olmalarına rağmen Faryalı da Evren’i kurtarmak için seferber olmuştu. Yıldız ve çocuklar için böyle bir şeye kalkışan Faryalı, başarılı olmuştu.

Evren’den gelecek iyi haberi beklerken, Su ile büyük bir tartışma yaşayan Gözde, baygınlık geçirmişti. Kaldırıldığı hastanede Yıldız, onun hamile olmadığını öğrenmişti. Bu şaşırtıcı haberi alan Yıldız, Evren ile yüzleşmiş ve herkese oynadıkları oyunu yüzüne vurmuştu. Bu yalandan haberi olmayan Evren de büyük bir şaşkınlık yaşamış; soluğu Gözde’nin karşısında almıştı. İkili arasındaki yüzleşmeye tanık olan Lal, eline geçirdiği güçlü kozun keyfini sürer. Zira kendisine güvenini yitiren Bora’ya, kendisini ispat etmek için iyi bir fırsat geçmiştir.

Öte yandan herkesin arasında serin rüzgarlar eser. Maya geldikten sonra Faryalı ile Yıldız’ın yaşadığı problemler, herkese sirayet eder. Aslı, annesi Maya ile Faryalı’nın yeniden bir araya gelmesini istese de bu mümkün olmamıştır. Kendisini mağdur olarak gören Aslı, Ateş ile çatışır. Ateş de bu durumdan en kötü etkilenenin annesi Yıldız ve Faryalı olduğunu savunur. Bu ilişki ağı Su ile Kelebek’i de etkiler ve herkes birbirine küser.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Alara, Ateş için Paris'teki eğitiminden vazgeçmiştir

FRAGMANLAR