X
X

Çatı Katı Aşk 11. Bölüm Özeti

17.09.2020 Perşembe 15:09 (Güncellendi: 02.10.2020 - 10:17)

Ateş, Yasemin ve Ayşen’in, Demir’e yaptıkları sürpriz kendilerini zor duruma düşürmüştür. Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Bu durumun etkilerini dağıtmak, ve biraz olsun zaman kazanmak isteyen Ateş herkesi oyalayacak bir şey bulur. Yatla açılmak. Bunun için de bundan daha güzel bir zaman yoktur. Hazır Asaf yurtdışındayken, Demir’in doğum günü bahanesiyle bir araya gelmişlerken neden bir de deniz sefası yapmasınlar ki?

Şuayip hariç herkesin güle oynaya kabul ettiği bu teklifle kendilerini yatta bulurlar. Gençler  keyifli vakit geçirirken Şuayip perişan haldedir. Onu deniz tutmuş ve ne yediğinden içtiğinden ne de bulunduğu yerden memnun olmuştur. Bir an önce karaya ayak basma hayalleri de teknede meydana gele küçük bir arızayla suya düşünce Şuayip de yatağa düşer.

Ertesi gün Asaf’la büyük bir kavga yaşayan Gülriz de bir süre uzaklaşmak içi gençlerin yanına gelir. O da çatı katında kalacak ve abisine karşı tavrını sürdürecektir. Tabii Asaf Avcı bu durumu kolay kolay hazmedemez..

-------------

Ates, Yasemin, and Aysen have a hard time because of their surprise to Ates. Cati Kati Ask returns on Saturday at 8 pm on Kanal D!

Ates finds something to stall everybody to take the edge off and buy time; to sail with a yacht. And there is no better time than this. Now that Asaf is abroad, and everybody gathered up for Demir’s birthday, why shouldn’t they enjoy a day on the sea?

Everyone but Suayip accepts this offer willingly, and they get on the yacht right away. While the young have fun, Suayip is a complete wreck. He is seasick and doesn’t enjoy anything at all. He wants to step on the land as soon as possible. However, there is a slight malfunction on the yacht which makes Suayip fall ill.

The next day, Gulriz comes to stay in the loft with the young ones after a big fight with Asaf. She wants to get away from Asaf for a while and continue her attitude towards her brother. As for Asaf, he cannot tolerate this easily.

ÇATI KATI AŞK VİDEOLARI