X
X

Çatı Katı Aşk 4. Bölüm Özeti

29.07.2020 Çarşamba 09:33 (Güncellendi: 29.07.2020 - 17:07)

Yasemin ve Ateş'ten gelen bomba itiraf!

Yasemin ve Ateş’in itirafını duyan Ayşen, tüm gerçeği ailesine anlatacak iken Asaf’ın düğüne gelmesi herkeste bomba etkisi yaratır. Ateş babasına meydan okurken Asaf’ın da oğlundan geri kalmaya niyeti yoktur. Asaf güç gösterisine devam ederken Celal’in araya girmesiyle iki aile arasındaki tansiyon iyice yükselir. Yaşananlardan sonra Asaf mutlu aile tablosunu yok etmek için ant içerken Celal, Ateş ve Yasemin hakkında ciddi bir karar alır. Celal’in aldığı karar sonrası bundan sonra Yılmaz ailesi Ateş ve Yasemin’i sadece kiracıları olarak görecek ailevi meselelerin içerisinde katmayacaklardır.

Her ne kadar kendilerine itiraf edemeseler de Yasemin ve Ateş’e içten içe aşık olmaya başlayan Demir ve Ayşen bu haberi üzüntüyle karşılar. Diğer yandan dükkan zarar etmeye devam ederken Ayşen de gelecek planları için çok önemli olan bir kursa ailenin ekonomik durumu yüzünden katılamaz.

Yaşananların ağırlığı yüzünden üzgün olan Yasemin ve Ateş aileye yardım etmek için kolları sıvar. Hem dükkanın durumunu düzeltmek hem de Ayşen’in kursa gidebilmesi için Ateş’in aklına bir fikir gelir.

Zor da olsa Demir ve Ayşen bu fikri uygulamayı kabul eder. Yan yana gelince birbirleriyle anlaşamayan kahramanlarımız acaba aynı amaç uğruna çıktıkları bu yolculukta Celal’e yakalanmadan başarılı olabilecek midir?

------------------------------------------------

Cati Kati Ask Episode 4 Summary

A big confession from Yasemin and Ates!

As Aysen is about to tell the truth to her family after hearing Yasemin and Ates’s confession, Asaf intrudes into the wedding and shocks everybody. Ates challenges his father while Asaf has also a finger-wagging approach towards his son. Tension between the two families escalates when Celal interferes in the situation. Asaf vows to destroy the happy family picture they created. After this incident, Celal makes a serious decision about Ates and Yasemin. From now on, the Yilmaz family will consider Ates and Yasemin only as their tenant and they will not include them in family issues.

Demir and Aysen get upset about this decision because they know they are falling for Yasemin and Ates regardless of how they want to stop it. On the other hand, the restaurant continues to make a loss and Aysen cannot participate in a course that is very important for her future because of her family’s financial situation.

Witnessing all the upsetting events, Yasemin and Ates want to help the family. Ates comes up with an idea to better the situation of the restaurant and make Aysen take part in the course.

Demir and Aysen agree to execute the plan although it has been hard to convince them in the first place. Will the friends who cannot get on well with each other when they come together be able to succeed without getting caught by Celal?

ÇATI KATI AŞK VİDEOLARI