X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Çocuklar Duymasın 70. Bölüm Fragmanı

Çocuklar Duymasın 70. Bölüm fragmanında Havuç ve Simay'ın düğünleri yaklaşırken bir davetli listesi hazırlanır. Fakat bu davetli listesi uzadıkça uzar. Hem Havuç hem de Simay tarafından davetli sayısı arttıkça bu durum bir krize dönüşür. Haluk, bu kadar kalabalık bir düğün olmaması gerektiğini savunur.

Gönül, Tuna'nın başka biriyle mesajlaşmasını yakalar ve bu duruma çok öfkelenir. Fakat durum düşündüğü gibi değildir. Tuna kendini açıklamaya çalışır ancak Gönül fırsat vermez.

Öte yandan Fıs Fıs İsmail şirketin büyük bir kısmını Halil'in babasına satar ve yeni patronun Halil olduğunu açıklar. Bu durum başta Haluk olmak üzere kimsenin hoşuna gitmez. Halil de şakalarını abartınca Haluk'un gazabından nasibini alır.

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle 27 Şubat Çarşamba 19.45'de Kanal D'de!

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Haluk, diyet yemeklerini yemeye başlamıştır

FRAGMANLAR