X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Çocuklar Duymasın 71. Bölüm Fragmanı - 2

Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanında işler karışıyor. Tuna, bir reklam kampanyası için Işıl adında bir kadınla tanışıyor. Işıl'dan bir anda çok etkilenen Tuna'nın davranışları da değişiyor. Ondan hem etkşlenen hem de Gönül'ü düşünen Tuna'nın bu halleri kısa sürede dikkat çekiyor. Bu durumu Haluk'u anlatan Tuna ne yapacak? Gönül, Tuna'daki bu değişimi fark edecek mi? 

Öte yandan Gece ile buluşmaya gidecek olan Meltem'in içini de bir korku kaplıyor. Buluşacağı konuma giden Meltem, giderken Emine'yi de bir saat içinde dönmezse Haluk'a haber vermesi konusunda sıkıca tembihliyor! Peki bu buluşmada neler yaşanacak?

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle Çarşamba 19.45'te Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Haluk, en çok futbolla ilgilenmektedir

FRAGMANLAR