X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Çocuklar Duymasın 76. Bölüm Fragmanı

Havuç ve Simay'ın düğün tarihleri yaklaşırken davetli krizi baş gösterir. Zira Haluk başta olmak üzere pek çok kişi davetli sayısının çok fazla olduğu düşünür. Bu konudan dolayı Haluk ve Meltem arasında tartışma çıkar.

Element, Işıl'a aşık olduğunu Haluk'a itiraf eder. Haluk bu duruma şaşırır. Diğer taraftan da Tuna Haluk'u, Element ile Işıl'ın aynı masada oturmaması için darlar. Işıl'ı Element'ten kıskanır.

Haluk ve Meltem'in ayrılık kararı sonrası Haluk evi ve şehri terk eder. Kimse onun nereye gittiğini bilmiyordur. Element, Işıl, Gece veya Tutku ile gitmiş olma olasılığı vardır. Haluk nereye, kiminle gitti?

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle 11 Nisan Perşembe 19.45'te Kanal D'de!

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Meltem'in yöneticilerinden biri Arda Bey'dir

FRAGMANLAR