X
X

Bodybuilder

Orjinal adı BODYBUILDER olan Bodybuilder filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! Bodybuilder oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part, dublajlı izleyebilirsiniz.

Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

20 yaşındaki Antoine’ın başı borçlandığı çeteyle derttedir.

Annesi ve kardeşi ise onu uzaklaştırmak için, yıllardır görmediği babası Vincent’ın yanına gönderir. Babası Vincent bir spor salonu işletmektedir ve vücut geliştirme şampiyonluğunu geri kazanmak için çalışmaktadır. Baba ve oğulun hiçbir ortak paydası yoktur.

Babası, Antoine’ı saplandığı bataktan kurtarmak ister. Onu himayesi altına alır ve Antoine spor salonunda çalışmaya başlar. Babasıyla geçirdiği zamanlar, onun bu hayatı neden seçmiş olduğunu anlamasını sağlayacaktır.

YÖNETMEN: ROSCHDY ZEM

OYUNCU: NICOLAS DUVAUCHELLE (Parlez-Moi De Vous, Polisse), VINCENT ROTTIERS (L’écume Des Jours, Renoir), MARINA FOIS (%100 Cachmere, Polisse)

FİRMA: WILDBUNCH, FRANSA 2013