X
X

French Dolls

Orjinal adı FRENCH DOLLS olan French Dolls filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! French Dolls oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part, dublajlı izleyebilirsiniz.

Kendi çizdikleri karakterlerinin içine sıkışıp kalmış olan Lili, Sam ve Louise adındaki 3 kadının hikâyesi.

Lili; “Bayan Fransa Güzeli”, tecrübesiz ama şehvetli, balıketli fakat güzel oluşu onu bir medya ikonuna dönüştürmüştür. Sam; Damien’a sırılsıklam âşık. 3 kız çocuk annesi ve bir kez daha hamile. Damien’a bu kez bir erkek olacağı konusunda emin olduğunu söylüyor. Ancak gerçek şu ki, yine kız olacak. Yani kızlar. Çünkü ikizleri olacak. Ve Louise; eski bir stratejiyi benimsemiş. Zirveye çıkana dek birilerinin yatağından çıkmamak. Ve işe yaramış gözüküyor.

Ve bu 3 kadın aynı görev için el ele verirler. Korkularını yenmek, Kabuklarından çıkmak ve hayatlarını sonsuza dek değiştirmek için…

YÖNETMEN: KATIA LEWKOWICZ

OYUNCU: MARINA FOIS (Polisse), NOEMIE LVOVSKY (Granny’s Funeral), LAURE SMET (Frontier Of The Dawn), LOLA DUENAS (The Women On The 6th Floor)

FİRMA: WILD BUNCH, FRANSA 2014