X
X

Karartma

Orjinal adı THE BLACKOUT olan Karartma filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! Karartma oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part, dublajlı izleyebilirsiniz.

Martin ve hamile eşi New York’tan taşınarak, Martin’in doğup büyüdüğü, herkesin birbirini tanıdığı küçük bir kasabaya yerleşirler.  Burası doğayla iç içe huzur dolu bir kasabadır.  Sıradan bir bahar günüdür. Birden elektrikler kesilir.

Apokaliptik bir saldırı olacağı tüm ulusta konuşulmaya başlar. Korku başlar.  Martin paniğe kapılmış halkı teskin etmeye çalışır. Karısının hamileliği risk altındadır. İletişim ağları çöker, yakıt stokları tükenmeye, yiyecekler bozulmaya başlar. Acımasız silahlı bir çetenin kasabayı basması, terörü beraberinde getirir. Ortalık karışır. Kulübesinde inzivaya çekilmiş olan asker Jim, silahlarını kuşanır ve hazırlıklarını yapmaya başlar.

YÖNETMEN: LOUIS MANDYLOR (In The Eyes Of A Killer)

OYUNCU: JORDAN MARDER (TV Series Ringer), COSTAS MANDYLOR (Saw 3D), BILL SAGE (We Are What We Are), LYMARI NADAL (American Gangster)

FİRMA: Lightning, ABD 2014