X
X

Kurtuluş

Orjinal adı WE GOTTA GET OUT OF THIS PLACE olan Kurtuluş filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! Kurtuluş oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part, dublajlı izleyebilirsiniz.

Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Verecekleri yanlış bir karar arkadaşlıklarını bitirebilir…

Kız arkadaşı Sue ve en iyi arkadaşı Bobby şle yaşadıkları kasabadan ayrılmasına haftalar kala, BJ çalıştığı yerin kasasını soyar. Ve bir vurgun yapmak için daha arkadaşlarını zorlar. Ancak BJ’in tavırlarındaki zalimlik dikkatlerini çekmiştir. Patronu Giff’in çaldığı paradan daha fazlasını geri istemesi üzerine, arkadaşlığın, aşkın ve güvenin sınanacağı bir yolculuk onları bekler.

YÖNETMEN: SIMON HAWKINS, ZEKE HAWKINS

OYUNCU: MACKENZIE DAVIS (The Awkward Moment), WILLIAM DEVANE (Dark Knight Rises), LOGAN HUFFMAN (TV Series V),

JEREMY ALLEN WHITE (TV Series Shameless), JON GRIES (Taken), MARK PELLEGRINO (TV Series The Tomorrow People)

FİRMA: Lightning, ABD 2013