X
X

Ölüm Kalım Evi

Orjinal adı TIGER HOUSE olan Ölüm Kalım Evi filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! Ölüm Kalım Evi oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part, dublajlı izleyebilirsiniz.

Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

12 SAAT…DÖRT KATİL…BİR ÇIKIŞ…

Kelly ansızın bir gece sevgilisi Mark’ın evine girer. Amacı hamile olduğunu söylemektir. Ancak o gece eve habersizce giren yalnızca Kelly olmayacaktır. Silahlı bir grup da davetsiz misafirler listesindedir. Mark’ın babası Doug bir bankanın müdürüdür. Ailesini rehin alarak Doug’dan bankadan yüklü miktarda para çıkarmasını istemektedirler.

Ancak çıkan arbede sırasında çetenin lideri Shane yaralanır. Mark’ın yatağında bilinci kapalı bir şekilde bırakırlar. Ancak çetenin bilmediği şey, o yatağın hemen altında saklanmakta olan biri olduğudur. Kelly. Yatağın altında, hayatını tehlikeye sokacak birçok şey duymuş olan Kelly tüm gücünü ve hünerini kullanarak oradan kaçmaya çalışır. Bu arada işler çığırından çıkar ve ev artık şiddetin kol gezdiği bir yere dönüşür. Kelly eve geri dönerek savaşmak zorundadır.

YÖNETMEN: TOM DALEY

OYUNCU: KAYA SCODELARIO (Truth About Emanuel, Now Is Good), DOUGRAY SCOTT (TV Series Hemlock Grove, MI 2), ED SKREIN (The Sweeney )

FİRMA: ALTITUDE, İNGİLTERE 2014